Katalog stron ABIX

Podkategoria - badania medzcyne

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Badania prenatalne

Nasza pracownia USG wyposażona jest w nowoczesny aparat ultrasonograficzny. Wykonujemy: obrazowanie USG 3D i USG 4D, Compound Imaging obrazowanie krzyżowe, anatomiczny M.-mode, doppler tkankowy, kierunkowy doppler mocy, VOCAL i tomograficzną diagnostykę wielowarstwową 3D XI. Biorąc pod uwagę rozwój technik ultrasonograficznych należy rozróżnić kilka trybów obrazowania, a to: prezentacja M - jednowymiarowa, USG 2D, USG 3D, USG 4D. Prezentacja jednowymiarowa to historycznie najstarszy tryb obrazowania USG. Jest to prezentacja jednowymiarowa pokazana w funkcji czasu.


Kolonoskopia

Kolonoskopia jest badaniem, które powinno się wykonywać regularnie. Na tej witrynie dowiesz się dokładnie, jak wygląda, a także jak prawidłowo przygotować się niego, aby udało się wykonać je bez zbytecznych problemów. Poza informacjami o tym badaniu znajdziesz także pozostałe artykuły, dotyczące chorób związanych z dolną częścią przewodu pokarmowego (m.in perforacja jelita, polipy, biegunka, zapalenie jelita grubego).


Usg 3d poznań

Już od wielu lat działamy jako Specjalistyczne Centrum Zdrowia Kobiety i oferujemy przedstawicielkom płci pięknej bezpłatne badania usg, które są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami. W naszym ośrodku znajduje się także oddział ginekologiczny i położniczy, dzięki czemu jest ono w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb każdej kobiety.


Konsylium - Tomografia Komputerowa

Konsylium świadczy usługi w zakresie tomografii komputerowej, kolonoskopii oraz nowoczesnej diagnostyki komputerowej


DiaLab Laboratorium: Analizy medyczne we Wrocławiu

Dialab.pl - Strona laboratorium analitycznego zajmującego się analizami medycznymi we Wrocławiu. Badania moczu, krwi, kału, nasienia, badania alergiczne i genetyczne.


Cukrzyca i zdrowie: glukometry, technika medyczna

Sklep internetowy. Informacje o cukrzycy. Rodzaje, objawy, powikłania, diagnostyka, leczenie. Cukrzyca ciążowa. Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Najlepsze glukometry i paski pomiarowe.


Dr Kraśnicki - badania kierowców i psychotesty

Gabinet medycyny pracy we Wrocławiu. Oferta dla osób prywatnych, właścicieli firm i kierowców: badania, szczepienia, testy psychologiczne, porady, badania do pozwolenia na broń. Na stronie znajdziesz również solidną dawkę lekarskiego humoru.


Poliklinika

Prowadzenie na najwyższym poziomie działalności w zakresie świadczenia usług medycznych ze szczególnym uwzględnieniem kompleksowej diagnostyki, specjalistycznych konsultacji oraz tworzenia programów szerokiej profilaktyki zdrowotnej.


drcrmeader@apneanipple.com

Ustny Pomysł pod kątem Spać Apnea w Dorośli , ten DMAN. Dr Meader’s Apnea brodawka sutkowa jest an ustny plastyczny pomysł ów trzyma ten otwór otworzyć , dostarczanie pewien nocny zmienny droga powietrzna tak ten nos jest objechał całkowicie. Ono przynosi ten szczęka ( i język ) wysyłać , otwór ten w tył od ten gardło i ono chroni z zęby mielenie albo bruxism. Działanie w tych trzy drogi ono także współpracownik Tamujący Spać Apnea rezygnować albo rezygnować CPAP na miejscu rezygnować ten en face maska. Medyczny literatura jest rozporządzalny u prośba. info@apneanipple.com www.apneanipple.com Sześć miesiąc pieniądze w tył zapewnić , Cena 300 Euroobligacja albo $360 NAM Dollars. Tu jest zero finansowy ryzyko dla ciebie równie my wynagradzać mimo koszt wysyłki. Ten dostarcza pewien Mandibular Posuwać się naprzód Pomysł rezygnować pewien dentysta wizyta. Pięć sortuje i dwa płaszczyzny od plastyczny twardość. My zapewnić pewien odpowiedni albo pieniądze back.


DNA Solutions PTY Ltd - Polska

Testy DNA w celu ustalenia ojcostwa i innych rodzajów pokrewieństwa. Pre-Natal testy ojcostwa. DNA-karty identyfikacijne. Profile DNA - wudruk. Najniższy koszt, gwarancja dokładności i konfidencyjności.