Katalog stron ABIX

Podkategoria - antykoncepcja

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Metody antykoncepcji

Antykoncepcja oznacza metody przeciwdziałania zajściu w ciążę. Metody te dzieli się na 4 rodzaje: mechaniczne, naturalne, hormonalne i chemiczne. Jak wiemy w najwyższym stopniu wydajne metody to metody oparte na regulacji hormonów. Zalicza się do nich: tabletki antykoncepcyjne jednofazowe, dwufazowe oraz trzyfazowe, jak również zastrzyki hormonalne, plastry czy implanty podskórne. Kwestie z jakimi można zaznajomić się na tej stronie internetowej obejmują: nazwy tabletek antykoncepcyjnych, antykoncepcja po stosunku, inne sposoby przeciwdziałania zajściu w ciążę, metody naturalne, minusy i plusy poszczególnych leków antykoncepcyjnych oraz opis działania kalendarzyka małżeńskiego.


Planowanie rodziny

Serwis producenta wprowadzającego na rynek narzędzie Lady-comp, które ułatwia planowanie rodziny i precyzyjne określenie dni płodnych. Ilość usatysfakcjonowanych klientów i pozytywne rekomendacje zawarte na stronie poświadczają o wysokiej klasie naszego produktu.


Choroby przenoszone drogą płciową

erotyka dyskusje, portal, kobieta, forum, ciąża, erotuczne. kobiety, pierwszy raz, problemy seksualne, antykoncepcja, związki, choroby, odchudzanie i dieta, sport, ćwiczenia sportowe, opalanie


Test ciążowy - Amil

Zrób sobie test ciążowy - najtańsze testy ciążowe na rynku - Amil


Prezerwatywy, antykoncepcja

Strona o antykoncepcji i prezerwatywach - informacje, ciekawostki, prezentacje produktów.