Katalog stron ABIX

Podkategoria - firmy

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

oberclinic.pl urolog warszawa

Prywatna klinika Ober Clinic mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Chałubińskiego. Od ponad dziesięciu lat świadczymy wysokospecjalistyczne usługi medyczne i diagnostyczne. Zatrudniamy znanych i cenionych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Dermatolog warszawa szybko zdiagnozuje problem skórny, ginekolog Warszawa z najwyższą starannością zadba o każdą pacjentkę, a dobry chirurg warszawa świetnie poradzi sobie z trudnymi przypadkami medycznymi. W klinice porady udzieli Państwu również urolog Warszawa i chirurg naczyniowy warszawa. Ponadto w wykonuje się tu szeroki zakres badań w tym usg piersi Warszawa, usg ciąży Warszawa, biopsja prostaty czy leczenie hemoroidów Warszawa. Gwarantujemy, że nasi specjaliści są godnymi zaufania {ludźmi|osobami|lekarzami}, dla których zrozumienie i dobro pacjenta jest najważniejsze. Stawiając na komfort naszych pacjentów wyposażyliśmy klinikę w najnowocześniejszą aparaturę i urządzenia, stale udoskonalając jakość świadczonych przez nasz usług.


albania szczepienia

Wszyscy uwielbiają wyjazdy. Nie jest istotne który kraj postanowimy wyłonić, czy Jamajka, czy Kazachstan szczepienia w niektórych państwach mogą być niezbędne do odjazdu. Wybór tego ważnego szczepienia powinna być popa, zbieraniem informacji odnośnie warunków, które istnieją w konkretnym regionie. W różnych państwach istnieje dużo strasznych mikroorganizmów. Można się zarazkami zakazić w różnorodny sposób.


Nadciśnienie tętnicze

MED-PRO jest częścią grupy kapitałowej, w której skład wchodzi kilka podmiotów posiadających bogate doświadczenie w obszarze sektora usług medycznych. Pierwsze spółki specjalizujące się w kardiologii interwencyjnej, rozpoczęły swoją działalność w 2001r. Zgierskie Centrum Kardiologii MED-PRO z siedzibą w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 wpisane jest do rejestru zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Wojewodę Łódzkiego w dniu 24 marca 2011 roku.


Pedicure Poznań

Profesjonalny gabinet kosmetyczny prowadzony w Poznaniu – dzielnica Rataje przez Katarzynę Daszkiewicz proponuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, dopasowane zgodnie z typem skóry danej klientki. Niegasnącym powodzeniem wyróżnia się uniwersalna, zupełnie nieszkodliwa mikrodermabrazja diamentowa. Paniom, u których pojawiają się bruzdy mimiczne, polecana jest mezoterapia bezigłowa. Oferujemy rozmaite obniżki dla regularnych klientek – co siódmy zabieg o połowę taniej.


Leczenie cukrzycy

Akademia Zdrowia Arkadia-Lido oferuje swoim pacjentom terapię głownie otyłości. Klientom pomóc ma w tym dieta Kwaśniewskiego. Jest to tak zwana dieta optymalna, która pomogła już schudnąć wielu tysiącom pacjentów na całym świecie. Poza tym Akademia prowadzi terapię w zakresie różnych, poważniejszych niż nadwaga chorób, bez użycia leków. Arkadia-Lido oferuje między innymi leczenie cukrzycy, leczenie miażdżycy.


Oprawki

To właśnie od oprawek zależy to jak będziemy wyglądać w okularach, jak wizualnie zmieni się nasza twarz. Często odpowiednio dobrane oprawki, jak i całe okulary mogą optycznie zakamuflować drobne usterki naszej twarzy; zmienić jej kształt


Magnetoterapia pulsacyjna

Magnetoterapia pulsacyjna - rozwój, produkcja i sprzedaż. Już 15 lat aparaty Biomag należą w obszarze rehabilitacji i profilaktyki do najbardziej poszukiwanych w regionie Europy Środkowej. Korzystne warunki współpracy, sprzedaż hurtowa.


ReVitae s.c.

Firma ReVitae przedstawia Państwu ReVital - urządzenie do stosowania detoksykujących kąpieli elektro-wodnych. Wiele dolegliwości nękających współczesnych ludzi jest wywołanych przez niezdrowy tryb życia, złą dietę i zanieczyszczenie środowiska. Detox, czyli odtruwanie staje się niezbędnym zabiegiem dla ludzkiego organizmu - pomaga odzyskać i zachować zdrowie, energię i urodę.


Oberon

Oferujemy sprzedaż i serwis gwarancyjny oprogramowania, sprzętu oraz urządzeń pereferyjnych diagnostyki NLS - System diagnostyki nieliniowej.


Szczeciński Informator Medyczny

Szczeciński Informator Medyczny - informacje o lekarzach ze Szczecina


Internetowy Informator Medyczny - Cała Polska

Internetowy Informator Medyczny - Cała Polska


PowerSlim Studio - najlepsze wyposażenie dla salonów kosmetycznych i spa

kapsuły, sauny infrared, podczerwień, sauna na podczerwień, sprzęt kosmetyczny, wyposażenie salonów, gabinetów kosmetycznych, odnowa biologiczna, spa, elektrostymulacja, cellulit, odchudzanie, modelowanie sylwetki