Katalog stron ABIX

Podkategoria - sprzęt ortopedyczny

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Ortezis Usługi Ortopedyczne

Oferujemy szeroki asortyment zaopatrzenia ortopedycznego zarówno prostego jak i bardzo zaawansowanego technologicznie. Dokładamy wszelkich starań aby być profesjonalistami w swojej działalności. Współpracujemy z wieloma producentami, których wyroby są wiodącymi na rynku wyrobów ortopedycznych.


Szyny na koślawość

W sklepie wirtualnym Adam zaopatrzymy się w gorset Jawetta, pomocny przy złamaniach kręgosłupa. Jest on zrobiony z aluminium i wodoodporny. Jeśli ma się krótszą nogę, krzywe lub koślawe palce, produkty zakładu Adam są niezastąpione. Obowiązkowy jest czas na zrobienie, bowiem artykuły precyzyjnie dostosowuje się do ciała danej osoby. Dzięki odnośnikom zlokalizowanym na stronie, można odszukać organizacje osób mających problemy ze zdrowiem.


Haluksy

Haluksy to zmiany chorobowe stóp dotyczące bardzo dużej części populacji. Najczęściej zaczynają o sobie dawać znać w okresie dorosłości i z racji tego, że często są związane z bólem lub też uniemożliwiają swobodne poruszanie się.


Medibut - Atestowane obuwie profilaktyczne i zawodowe

Zakład Produkcyjny Medibut istnieje od 1982 roku. Zajmujemy się produkcją atestowanego obuwia zawodowego profilaktycznego i drewniaków. Różnorodna gama wzorów, oraz ciągłe poszerzanie naszej oferty pozwala nam na zaspakajanie wymagań klientów z wielu branż naszej gospodarki.


sprzęt medyczny

Oferujemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny taki jak kule, laski, protezy, wózki inwalidzkie elektryczne. W naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt ortopedyczny, ortezy i pieluchomajtki. Jeśli interesuje Cię wózek inwalidzki lub dofinansowanie nfz to zapraszamy na naszą stronę internetową.


Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, ortezy, wózki inwalidzkie

Orthopedica oferuje sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny renomowanych producentów: ortezy, stabilizatory, wózki inwalidzkie, sznurówki W ofercie zaopatrzenia ortopedycznego posiadamy ortezy (stabilizatory) stawów, tradycyjne wózki inwalidzkie oraz inwalidzkie wózki elektryczne, sznurówki, artykuły ortopedyczne