Katalog stron ABIX

Podkategoria - pielęgnacja skóry

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Trądzik młodzieńczy

Krosty, zaskórniki, grudki - to znane wszystkim objawy trądziku, z którymi problem mają nie tylko nastolatki. Nierzadko trądzik mija późno po 20. roku życia, a pewne osoby mogą mieć objawy trądziku młodzieńczego nawet mając 40. lat i więcej. Skuteczne leczenie trądziku korzystając z osiągalnych aktualnie preparatów jest możliwe, a także polecane. Nie warto w takim wypadku marnować życia na trądzik - nieestetyczne krostki i zaskórniki nierzadko są podłożem kompleksów, a finalnie, jeżeli nawet przejdą samoistnie, mogą pozostawić po sobie blizny i przebarwienia. Zobacz więcej o trądziku pospolitym w serwisie AntyTradzik.pl - znajdziesz tu ogólne artykuły na temat choroby, m.in. jakie są objawy trądziku, jak pielęgnować skórę dotkniętą pryszczami oraz jak i czym leczyć trądzik pospolity.


Skóra sucha

Dermatologia estetyczna trudni się utrzymaniem oraz poprawą atrakcyjnego wyglądu skóry u osób zdrowych. Skóra sucha łatwo ulega procesom starzenia się. Za powstawanie wrzodów żołądka odpowiedzialne są bakterie o nazwie helicobacter pylori. Ze stanem zapalnym przełyku należy jak najprędzej wybrać się do lekarza specjalisty. Na nudności w ciąży zwykle skarżą się te pacjentki, które są wrażliwe na aromaty, zaszły w ciążę po raz pierwszy i te, u których pojawiła się ciąża mnoga.


Uroda - porady

ProsteSposoby.pl to lubiane miejsce spotkań dla kobiet chcących poszerzyć wiedzę dotyczącą pielęgnacji urody i mody, zdrowia i higieny. Nasz serwis poświęcony jest nowoczesnej kobiecie. Zachowanie piękna wymaga wiele trudu związanego z pielęgnacją ciała. Na naszym serwisie publikujemy mnóstwo rzetelnych oraz nieskomplikowanych wskazówek dotyczących zachowania urody. Na przykład: Jak dobrze zrobić makijaż lub jak dobrać ubiór do typu figury. Pielęgnowanie ciała jest nie tylko znaczące w perspektywie zdrowotnej, lecz także sprzyja utrzymaniu urody. Dlatego też należałoby poznać kluczowe podstawy dotyczące pielęgnacji ciała po to, żeby robić to prawidłowo.


Pielęgnacja cery

Profesjonalne wyposażenie salonów spa tylko z Pevonia Botanica. Oferujemy doradztwo w zakresie urządzania spa, profesjonalne kosmetyki i pielęgnacja cery.W swojej ofercie Pevonia posiada pełną gamę profesjonalnych kosmetyków zawierających najskuteczniejsze naturalne składniki. Zabiegi kosmetyczne poprawiają stan skóry twojej twarzy i ciała.