Katalog stron ABIX

Podkategoria - odżywianie

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Oleje jadalne

Pomimo tego, że wielu ludzi na co dzień nie zwraca raczej na to szczególnej uwagi, to trudno byłoby nie zgodzić się co do tego, że tak zwane oleje jadalne nierzadko stanowią jeden ze zdecydowanie najważniejszych składników naszej codziennej diety. Są one aktualnie obecne w wielu najróżniejszych potrawach, zatem niezależnie od tego czy tego chcemy czy też nie, spożywamy je niemalże każdego dnia.


Olej Lniany

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dystrybucją oleju lnianego najwyższej jakości. Olej lniany zawiera do 90 % nienasyconych kwasów tłuszczowych, zwłaszcza omega-3. To właśnie one powodują powstanie prostaglandyny, substancji podobnej w działaniu do hormonów tkankowych, które z kolei regulują pracę układu krążenia, systemu immunologicznego, obniżają poziom cholesterolu i trój glicerydów czy powstrzymują agregacją płytek krwi. Wszystko to zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i zawału serca. Olej lniany posiada wysoką – ponad 50 % - i doskonałą proporcję zdrowych, nienasyconych kwasów omega-3 i omega-6. Ich niedobór w naszej diecie jest przyczyną wielu chorób, jak np.: problemy z układem krążenia.


Zdrowe odżywianie

Tematem przewodnim witryny natural-life.pl jest zdrowy tryb życia. Prezentujemy starannie opracowane artykuły odnoszące się do zagadnień związanych z właściwym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Dzięki treściom opublikowanym w portalu, dowiesz się, jak ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu ma zdrowe odżywianie. Omawiamy diety, które pomogą Państwu zrzucić zbędne kilogramy, odzyskać promienny wygląd skóry i cieszyć się znakomitym nastrojem. Uwadze naszych czytelników polecamy także tekst o konieczności ograniczania spożycia tłuszczów.


Poprawa pracy jelit i oczyszczanie organizmu

Błonnik witalny doskonale wspomaga działanie Twojego organizmu. Prawidłowe odżywianie jest czymś na co nie każdy z nas ma czas. Stosując błonnik witalny możesz zaradzić na typowe kłopoty zdrowotne. Nieprawidłowa praca jelit, podwyższony cholesterol to kluczowe dolegliwości, na jakie zaradzi błonnik witalny. Ponadto unormuje poziom cukru we krwi i oczyści organizm z toksyn. Należy podkreślić, że błonnik witalny to produkt całkowicie naturalny. Znajdziesz tutaj dodatkowo opinie użytkowników błonnika witalnego.


Centrum Zdrowego Odżywiania i Kontrol

Prowadzisz aktywny tryb życia, intensywnie ćwiczysz, jesz nieregularnie lub nie masz czasu na przygotowanie śniadania. Jesteśmy by pomóc Ci w odżywieniu Twojego organizmu. Zacznij dzień z Naszym smacznym posiłkiem dostarczającym proteiny sojowe, węglowodany oraz najważniejsze witaminy i minerały w optymalnie dobranych proporcjach.Zdrowe odżywianie dopasowane do Twoich potrzeb, oparte na pożywnym i pełnowartościowym śniadaniu, które przyrządzisz w 30 s.


POZNAJ SEKRET ZDROWEGO ŚNIADANIA!

POZNAJ SEKRET ZDROWEGO ŚNIADANIA! TEL. 505-503-942 www.zdrowesniadanie.info/tep/ "Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi". Ostatnio udowodniono silne powiązanie pomiędzy nieodpowiednim śniadaniem, złym odżywianiem a problemami zdrowotnymi. Czy Twoim najczęściej przyrządzanym śniadaniem jest bułka z masłem oraz jogurt z musli i do tego kawa lub herbata? A może popełniasz największy błąd zupełnie pomijając śniadanie? Wszystko to są najczęstsze przyczyny nadwagi i szeregu innych dolegliwości zdrowotnych. Początkiem wszystkiego jest nieodpowiednie śniadanie! Jak więc powinno wyglądać optymalne śniadanie? Dowiedz się więcej odwiedzając www.zdrowesniadanie.info/tep/ Rozpocznij dzień w odpowiedni sposób, bardzo często nasze całodzienne odżywianie się jest rezultatem naszego śniadania! Kontakt: www : www.zdrowesniadanie.info/tep/ Tel : 505-503-942 Email : jtepling@o2.pl


Zdrowe i smaczne sałatki

Portal dla zwolenników zdrowego stylu życia. Podajemy przepisy na zdrowe i smaczne jedzenie, ale także radzimy jak dbać o siebie i urodę.


Diety i Odżywianie

Dieta dla Ciebie. Największy w sieci zbiór diet odchudzających. Teraz odchudzanie staje sie prostsze. Wybierz dietę odpowiednią dla Ciebie. Zapraszamy.


Strona o zdrowym żywieniu

Strona o zdrowym żywieniu