Katalog stron ABIX

Podkategoria - logopedia

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Logopeda Grodzisk Mazowiecki

Pracownia logopedyczna w Grodzisku Mazowieckim oferuje kompleksową diagnozę wszystkich zaburzeń mowy i wad wymowy. Jeśli szukasz pomocy, ponieważ masz problemy z poprawną wymową to serdecznie zapraszamy do naszej pracowni logopedycznej w Grodzisku Mazowieckim. Postaramy się pomóc każdemu kto się do nas zgłosi.


Logopeda Lublin

Jedną z najważniejszych umiejętności dla człowieka jest możliwość porozumiewania się ze światem. Dzięki mówieniu można przekazywać swoje spostrzeżenia, myśli, pragnienia. Od dawana wiadomo, że jedną z głównych przyczyn trudności i niepowodzeń w kontakcie z drugą osobą są zaburzenia mowy. Logopeda Eliza Brzezińska zapewnia profesjonalną diagnozę oraz terapię dobraną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Terapia dla osób po udarach oraz neurologicznych urazach mózgu. Rehabilitacja osób laryngektomowanych (rak krtani) Terapia dla dzieci z zaburzeniami mowy.


logopeda Jozefow

Zapraszam na: Diagnozę edukacyjną dzieci 5-6 – letnich rozpoczynających naukę – badanie prognostyczne dojrzałości szkolnej. Zajęcia indywidualne lub grupowe stymulujące ,usprawniające i doskonalące sfery: funkcji podstawowych analizatorów, koordynacji wzrokowo – słuchowo - ruchowej, orientacji w schemacie ciała i w przestrzeni, koncentracji uwagi, funkcji dużej i małej motoryki. Podczas 60-minutowego spotkania, dziecko wykonuje w formie zabawowej zadania, pozwalające określić stopień dojrzałości szkolnej. W trakcie badania ujawniają się zachowania i umiejętności , które będą sprzyjać nauce w szkole oraz te, które tę naukę utrudnią. Pogłębiona analiza wyników badania, pozwali ustalić metody wspomagania, w pełni dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb dziecka .


polonista Szczecin

mgr Magdalena Chwastek - Puczkowska polonista, logopeda, nauczyciel języka niemieckiego, specjalista z zakresu kinezjologii edukacyjnej. Nauczanie i prowadzenie zajęć jest moja pasją. Przygotowuję do egzaminów zewnętrznych i poprawkowych, organizuję zajęcia dydaktyczne, logopedyczne, prowadzę terapię dysleksji i dysgrafii. Satysfakcja uczniów i ich rodziców jest dla mnie najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcam na rozwój moich usług, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Prowadzę specjalistyczny gabinet, wyposażony w ciekawe pomoce dydaktyczne. Ustawicznie doskonalę swój warsztat pracy. Aktualnie proponuję: nauczanie języka polskiego i niemieckiego; profesjonalną korektę tekstów; zajęcia terapeutyczne dla uczniów z dysleksją rozwojową; zajęcia logopedyczne dla dzieci i młodzieży; gimnastykę umysłu dla seniorów


EEG Biofeedbeck Grodzisk Mazowiecki

EEG Biofeedback to nowa, skuteczna metoda terapeutyczna zwiększająca efektywność funkcjonowania naszego mózgu. Jest polecana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki niej dzieci są bardziej cierpliwe, mniej impulsywne i łatwiej się koncentrują, z chęcią zabierają się do pracy, są bardziej zmotywowane, szybciej pracują na lekcji i na sprawdzianach, lepiej panują nad emocjami, są bardziej odporne na stres, słuchają z większą uwagą i lepiej rozumieją polecenia, są bardziej pewne siebie. Zapraszamy do naszego gabinetu EEG Biofeedbeck w Grodzisku Mazowieckim.


opieka logopedyczna

LOGOMEDICA to firma zajmująca się szeroko pojętą opieką logopedyczną żłobków, przedszkoli, szkół oraz osób indywidualnych (dzieci i dorosłych). Swoje działania realizujemy z dojazdem do instytucji oraz w domu naszych pacjentów.


logopedia dla dorosłych i dzieci

Logopedia dla dzieci (przedszkolnych i szkolnych; komunikacja zastępcza dzieci niepełnosprawnych intelektualnie)i dorosłych (osoby starsze z zespołami neurologicznymi); logopedia artystyczna (praca z głosem i oddechem); logopedia w biznesie (ćwiczenia dykcji, emisji i higieny głosu. Zajęcia indywidualne, warsztaty, konsultacje.