Katalog stron ABIX

Podkategoria - sklep medyczny

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Stoły do masażu

Innow to nowoczesna firma, której misją jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom. Ułatwienie codziennego życia poprzez innowacyjny sprzęt to cel, który osiągamy od lat. Proponujemy funkcjonalne wc dla niepełnosprawnych, praktyczne stoły do masażu oraz mnóstwo mebli medycznych takich jak choćby szafy, taborety, podesty czy krzesła do pobrań. Cechuje nas wysoka jakość produktów oraz nietuzinkowość. Nasze wyroby są specjalnie przygotowywane na potrzeby klienta. Zapraszamy do kontaktu.


Skprzęt ortopedyczny: kule ortopedyczne, laski inwalidzkie, balkoniki.

Oferujemy szeroki wybór pomocy do chodzenia polskiego producenta MIKIRAD S. C. Nasz asortyment to między innymi kule ortopedyczne, laski inwalidzkie, balkoniki rehabilitacyjne. Akcepetujemy formy platności: gotówka i przelew. Wysyłamy za średnictwem kuriera Siódemka oraz Poczty Polskiej. Wszystkie produckty w naszym sklepie posiadają 2 lata gwarancji.


Sklep medyczny, stomatologiczny, protetyczny

Oferujemy szeroki asortyment produktów medycznych dla pacjenta i lekarza. Urządzenia rehabilitacyjne, ortopedyczne, ciśnieniomierze, glukometry i inne.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Oferta produkcyjna i handlowa Ultraviol sp.j producenta aparatury medycznej

W sklepie znajduje się oferta produkcyjna i handlowa Ultraviol sp.j. aparatura medyczna negatoskopy serii NGP, negatoskop do mammografii, lampy bakteriobójczye przepływowe serii NBVE, lampy do leczenia łuszczycy i bielactwa UVA, UVB Dermalight, lampy antydepresyjne Fotovita, stacje przeglądowe cyfrowych i analogowych obrazów DICO (cyfrowy negatoskop),lampy zabiegowe i operacyjne


Zdrowie - Sklep Internetowy Kuzdrowiu.com

Oferujemy szeroki asortyment produktów w doskonałych cenach! Już teraz zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą handlową i złożenia zamówienia w naszym nowym sklepie internetowym.


Elektroterapia

Elektroterapia, Sprzęt do elektroterapii, elektroterapia, sklep medyczny