Katalog stron ABIX

Podkategoria - choroby

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Endometrioza objawy

Słyszałaś o wyjątkowo dokuczliwej chorobie kobiecej, która powoduje ogromny ból w okolicach miednicy i sieje mały zamęt w Twoim organizmie? Jeśli dręczy Cię uciążliwy ból w okolicach miesiączki, lub po za nią, a okolicach miednicy i podbrzusza. Nie lekceważ objawów. Endometrioza objawy składa się kilka czynników, udaj się do lekarza specjalisty w celu zdiagnozowania problemu.


Przyczyny bulimii

Serwis poświęcona istotnej chorobie którą jest bulimia. Bulimia staje się olbrzymim problemem przede wszystkim wśród młodzieży dorastającej. Chorzy skrywają przed innymi swoją dolegliwość, wobec tego niełatwo zdiagnozować bulimię. Bezcenna może okazać się wizyta u lekarza. Terapia może nie być wydajna. Czasem lepsza jest wyciągnięta dłoń otoczenia. Dolegliwość bywa groźna dla zdrowia. Następstwa dotykają niejedynie ciała, ale zarówno zdrowia psychicznego


Hemoroidy

Anurex jest to medykament służący w wypadku objawowego leczenia żylaków odbytu, choroby, jaka nęka setki tysięcy chorych na wszystkich kontynentach. Efektywność jego działania została potwierdzona na przestrzeni długiego istnienia medykamentu na rynku, a także przez samą naukę, która świetnie wie, jaką ulgę niesie w kuracji hemoroidów krioterapia. Jeśli zatem sam cierpisz jakimkolwiek sposobem życzyłbyś sobie raz jeszcze żyć pełnią życia, sprawdź Anurex. Strona http://anurex.com.pl umożliwia Ci doń dostęp w doprawdy preferencyjnej cenie.


Leczenie chorych zatok

Zapalenie zatok to duży ból i dyskomfort dla pacjenta. Niestety, nawet po wyleczeniu często okazuje się, że to nie koniec. Nawroty choroby, przewlekły przebieg stanów zapalnych to prawdziwa zmora przy leczeniu. W naszym serwisie opisaliśmy najczęściej stosowane metody leczenia zatok - zarówno te domowe, jak i profesjonalne.


Helicobacter Pylori

Niedomagania z okolicy systemu pokarmowego należą do najbardziej krępujących i opornych do wyeliminowania. Helicobakter Pylori w wielu przypadkach jest tego przyczyną. Aby zwalczyć bakterię wykorzystuje się mnóstwo strategii - zazwyczaj chemicznych mieszanek nie zapewniających rezultatów lub rujnujących organizm. Z tej przyczyny konieczne jest, aby sięgać po leki pochodzenia ziołowego i bezpieczne. Wzięte i skuteczne są suplementy diety, wzbogacone o adekwatnie dobrane składniki jak wyciąg z berberysu czy owoc orzecha czarnego.


Żylaki kończyn dolnych

Żylaki kończyn dolnych to przykre schorzenie, które może spotkać prawie wszystkich z nas. Ich źródłem jest nieustające rozszerzenie żył, spowodowane biernym trybem życia oraz brakiem sportów, wielokrotnie są niezwykle widoczne oraz nieładne. Najistotniejsze jest zapobieganie im, lecz jeżeli pojawią się już one, konieczne jest leczenie. Jednym z miejsc w jakim możesz usunąć tę dolegliwość jest CDT Medicus, gdzie w profesjonalny sposób pozbędziesz się ich w trakcie jednego dnia. Jesteśmy poradnią specjalistyczną - oferujemy obszerny wybór działań. Serdecznie zapraszamy.


Opryszczka

Aktualnie technika medyczna poszła momentalnie naprzód. Udało nam się odkryć leki, na kiedyś śmiertelne schorzenia i wszystko wskazywałoby na to, iż lecznictwo idzie dobrze. Jednak mimo to nie uporaliśmy się z codziennymi schorzeniami! Aby jednak nie wystawiać białej flagi i walczyć powinniśmy dokładnie poznać tego agresora. Poznajmy objawy choroby wątroby, oraz różne techniki na owocną walkę z wirusami poprzedzającymi takie choroby jak między innymi opryszczka. Na witrynie objawychoroby.net znajdziesz objawy choroby huntingtona jak i wielu innych.


Sklep dla diabetyków

Serwis cukrzyków "Diabetes" powstał z myślą o ludziach chorujących na cukrzycę. Produkty jakie mamy do polecenia w naszym forum mają za zadanie pomagać w życiu cukrzykom. W naszym seriwsie dla cukrzyków oferujemy dla Państwa dużo artykułów jak żyć łatwiej oraz łatwiej z cukrzycą. Nazwa serwisu "Diabetes" oznacza z łacińskiego "cukrzyca" czyli stan zaburzenia metabolicznego spowodowany podwyższonym poziomem cukru we krwi. Zapraszamy do naszego serwisu dla diabetyków w którym oferujemy Państwu szeroką ofertą artykułów oraz możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat jak żyć łatwiej z cukrzycą.


Alergolog Bydgoszcz

Założycielem promowanego serwisu www jest dr n. med. Jacek Gocki, specjalista w dziedzinie alergologii i chorób wewnętrznych. Prowadzi niepubliczną praktykę medyczną, w ramach której trudni się zarówno rozpoznawaniem, jaki leczeniem osób dorosłych, młodzieży, starszych dzieci. Pomaga ludziom cierpiącym na przykład na: astmę oskrzelową, alergiczne zapalenie spojówek, pokrzywki i obrzęki naczynioruchowe, alergie zawodowe. Możesz przeprowadzić u niego testy naskórkowe z alergenami kontaktowymi. Leczenie odbywa się szczepionkami podjęzykowymi, jak również doustnymi.


Rwa kulszowa

Omawiana strona prezentuje obszerne informacje dotyczące dość pospolitej choroby rwa kulszowa. Jej przyczynami są zapalenia lub uszkodzenia korzeni nerwów, które mogą powodować ból, mrowienie czy drętwienie. Skupiska bólu znajdują się zwykle u dołu pleców lub w nogach. Znajdziesz tu opis choroby: jej przejawów, przyczyn, procedur terapeutycznych, jak też rozlicznych rozciągających ćwiczeń, które pomagają wrócić do zdrowia. Omawiamy też kwestie rwy ramiennej i rwy u kobiet ciężarnych.


Leczenie grzybicy

Z uwagi na duże zróżnicowanie objawów kataru siennego alergolog albo zaleca szczepionki doustne, albo inhalowane. Grzybica skóry jest dolegliwością zaraźliwą spowodowaną przez mikroskopijne grzyby, czyli przez chorobotwórcze grzyby i ich zarodniki obecne w naszym pobliżu. Wszyscy zgodnie powtarzają, iż rutynowe leczenie grzybicy antybiotykami nie przynosi pożądanego rezultatu. Peeling kawitacyjny wiąże się z bezbolesnym, bezinwazyjnym procesem kosmetycznym, bazującym na gruntownym oczyszczaniu skóry posługując się ultradźwiękami. Ściany jelita składają się ze śluzówki, mięśniówki oraz otrzewnej. Wymioty zaliczamy do najpowszechniejszych dolegliwości właściwych małym dzieciom.


EKG Serca

Braki zębów oraz wywołane chorobą starcia zębów są przyczynami wyraźnego skrócenia dolnej części twarzy. W klinikach dermatologii estetycznej i kosmetologii stosuje się zabiegi laserowe, pilingi, wstrzykuje się materiały wypełniające lub toksynę botulinową. Do napadów ogniskowych zaliczyć można także napady czuciowe. Dzięki licznym operacjom i zabiegom estetycznym mamy możliwość nadać piersiom dowolny kształt oraz przywrócić im sprężystość. Badanie Ekg serca robione w spoczynku stanowi jeden z głównych badań dodatkowych zlecanych przez lekarza, który podejrzewa u pacjenta zaburzenia pracy serca.


Badanie piersi

Łupież pstry jest typem grzybicy, a konkretnie zakażeniem naskórka. Choroba nowotworowa trzustki zwykle rozwija się u mężczyzn rasy czarnej. Za pomocą lasera frakcyjnego można likwidować blizny, taki zabieg jest nieinwazyjny i niegroźny, a wyniki są natychmiastowe. Wypryskowi uczuleniowemu towarzyszy uciążliwe swędzenie, który niekiedy powoduje rozdrażnienie oraz obniżenie samopoczucia pacjenta. Autyzmu nie leczy się lekami, chyba że u pacjenta występują jakieś inne zaburzenia psychiczne, takie jak nerwice, depresje. Najlepszy moment na badanie piersi u pacjentek miesiączkujących wypada na siedem dni po zakończeniu miesiączki.


Ortopeda Kraków

Ból kręgosłupa - niesympatyczne choroby prześladujące nas, jak można im sprostać? Słuszna rada to kompetentna rada ortopedy. Wypatrując takiego należy zwracać uwagę na charakter znajomości schorzenia. Wobec tego zalecamy leczenie przeprowadzane przez chirurga - ortopedę w Krakowie. Lecz swoje krzyże! Nie marnuj czasu! - Ćwiczenia McKenziego to Państwa sposobność na terapię bez chirurgii kręgosłupa!


Hemoroidy

Przy hemoroidach guzki krwawnicze są zlokalizowane od trzech do czterech cm w głębi odbytu. Dzięki tej stronie internetowej bardzo łatwo można dowiedzieć się o sposobach usuwania tej przypadłości. Jeśli hemoroidy nie są uciążliwe, nie stwarzają konieczności wyszukanej kuracji. Hemoroidy leczenie - hemoroidy można leczyć operacyjnie i farmakologicznie.


Hemoroidy leczenie

W czasie choroby hemoroidalnej bardzo ważne jest utrzymanie odpowiedniej higieny okolic odbytu oraz systematyczne wypróżnianie się. Wiele chorych ukrywa fakt, że cierpi na hemoroidy, ponieważ wstyd im się przyznać do swojej dolegliwości. Hemoroidom mogą towarzyszyć schorzenia szczeliny odbytu. Najczęstszym oraz najlepszym sposobem likwidowania hemoroidów jest zabieg Morinagi.


zwyrodnienia stawów

Zwyrodnienie stawów jest to zespół chorób, których cechą wspólną jest zmiana kształtu powierzchni stawowych. Im ta zmiana jest większa, tym silniejszy ból, który czasem uniemożliwia nawet zwykłe poruszanie się. Zmianom zwyrodnieniowym najczęściej ulegają stawy kolanowe, biodrowe, kręgosłupa, a trochę rzadziej stawy palców dłoni. Choroba zwyrodnieniowa pojawia się u większości ludzi wraz z wiekiem, a także często w wyniku nadwagi powodującej duże obciążenie stawów. Choroba zwyrodnieniowa zazwyczaj dotyka osoby po sześćdziesiątym roku życia, częściej kobiety niż mężczyzn. Na stronie tej znajdziesz najistotniejsze informacje poruszające temat zwyrodnień stawów: ich przyczyny, objawy, sposoby leczenia, opis ćwiczeń pomagających uśmierzyć ból.


celiakia

Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” jest prowadzenie działalności na rzecz chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Pomagamy wszystkim chorym, którzy się do nas zwracają i nie jest to uzależnione od przynależności do naszego Stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, którym przyświecają te same cele. W swojej działalności wykorzystujemy wspaniałe wzorce i bogate doświadczenie TPD Koła Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, na którego bazie powstało nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy naturalnym reprezentantem środowiska wobec władz rządowych i samorządowych, instytucji publicznych oraz innych organizacji pozarządowych.


Celiakia

Jesteśmy organizacją non profit wspierającą wszystkich chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Celiakia jest chorobą o całożyciowym przebiegu, a dieta bezglutenowa jest jedynym skutecznym lekiem. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci na celiakię. Chorzy na celiakię i ich rodziny borykają się z wieloma różnymi trudnościami, dość powszechną niewiedzą, a czasami nawet obojętnością. Niejednokrotnie nawet nie wiedzą, gdzie lub u kogo szukać fachowych porad, czy doraźnej pomocy. Stowarzyszenie „Przekreślony Kłos” stara się to radykalnie zmienić. Głównym celem naszych działań jest wyrównanie równego startu i szans życiowych tym chorym. Uczymy ich życia z dietą bezglutenową oraz przezwyciężania barier, które wynikają z diety. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci. Są powszechnie dostępne oraz w zdecydowanej większości nieodpłatne. Działalność nasza jest kontynuacją wielu lat tradycji oraz osiągnięć, jakie na tym polu miało TPD Koło Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy. Osoby, które wspólnie z nami zechcą czynnie uczestniczyć w realizacji działań na rzecz chorych na celiakię zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi. Tylko razem będzie nam znacznie łatwiej przezwyciężyć różne problemy, które stwarzają celiakia i dieta bezglutenowa. Razem na pewno uda się nam stworzyć znacznie lepsze warunki do normalnego życia wszystkim chorym na celiakię.


Zapalenie krtani

Witryna w całości poświęcona zapaleniu gardła. Wszyscy zainteresowani znajdą tutaj kompleksowe informacje o tym jak leczyć zapalenie gardła, jakie są objawy, oraz liczne porady innych chorujących, którzy zapalenie gardła mają już za sobą i mają wiedzę w leczeniu zapalenia krtani. Kompleksowe wiadomości o chorobie, które pozwolą wszystkim na szybsze wyleczenie zapalenia gardła. Polecam!


Drożdżyca pochwy

Serwis informacyjny o kandydozie pochwy. Zapraszamy wszystkie kobiety do zapoznania się z chorobą jaką jest drożdżyca pochwy. Na stronie dowiesz się praktycznych informacji o przyczynach powstawania grzybiczego zapalenia pochwy. Towarzyszącym objawom oraz metodach leczenia infekcji, z którą przynajmniej raz w życiu trzy czwarte kobiet miało do czynienia. Najbardziej narażone na zakażenia są kobiety w wieku rozrodczym do 55 roku życia. Nie bagatelizuj pierwszych objawów i bez zbędnej zwłoki udaj się do swojego lekarza. Szybko zdiagnozowana choroba to szansa na krótkie i mniej inwazyjne leczenie. Odpowiednia higiena intymna może ustrzec Cię przed przykrymi dolegliwościami.


Jak wyleczyć trądzik

Trądzik24 to miejsce, które ma pomóc Ci w walce z trądzikiem. Znajdziesz tu porady, doświadczenia innych ludzi, sposoby leczenia trądziku. Możesz dyskutować na temat problemu, jak i szukać wsparcia u innych młodych ludzi zmagających się z tą uciążliwą chorobą. Rozpocznij walkę. Pokonajmy go razem!...


Choroby nowotworowe, niedokrwistość, nowotwór

Występująca anemia i zmęczenie może oznaczać poważne problemy zdrowotne. Zawroty głowy, brak apetytu i zaburzenia koncentracji to główne objawy w przypadkach niedokrwistości. Pomagamy rozpoznać niedokrwistość, objaśniamy leczenie, radzimy co zrobić gdy dotyka naszych najbliższych w połączeniu z chorobami nowotworowymi. Masz pytania lub wątpliwości? Zapytaj fachowców jak radzić sobie z niedokrwistością, dlaczego jest tak ważne aby ją leczyć gdy występuje nowotwór. Objaśniamy na czym polega chemioterapia i czym może skutkować walka z rakiem. Leczenie niedokrwistości może pomóc zwalczyć powikłania jakie niosą za sobą choroby nowotworowe.


Choroby tropikalne

Podróż do Australii, Azji, Afryki lub Ameryki? W tych wszystkich regionach możesz trafić na choroby tropikalne. Szczepienie ochronne przed wyjazdem mogą ocalić życie i zdrowie. Sprawdź które rejony są najbardziej zagrożone i przeciwko jakim chorobom warto się zaszczepić. Skonsultuj się z wykwalifikowanym lekarzem już dziś!


Toczeń

Toczeń zwany także potocznie rumieniowatym od występowania charakterystycznego rumienia na twarzy to choroba autoimmunologiczna, rozwijająca się na tle złożonych zaburzeń układu odpornościowego. Przeczytaj więcej na ten temat w serwisie medycznym przystanekzdrowia.pl.


Remifemin

Naturalny lek dla kobiet stosowany w okresie menopauzy.


fototerapia

DAM-MED Sp z o.o. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie. Oferujemy opiekę ginekologiczna, onkologiczną oraz zabieg fototerapia fotodynamiczna (PDT), psychoterapię indywidualną lub małżeńską oraz porady psychologiczne dla chorych na choroby nowotworowe. Zapewniamy fachową i kompletną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny. Serdecznie zapraszamy.


borelioza forum

Zapraszam na forum zorganizowane przez fundację BARTEK. Będziemy na nim dyskutować o chorobach przenoszonych przez kleszcze, czyli przede wszystkim borelioza i koinfekcje z nią związane. Mam nadzieję, że taką działalnością przyczynimy się do rozpowszechnienia wiedzy o tej chorobie.


borelioza

Choroba przenoszona przez kleszcze powodująca wiele zaburzeń w naszym organiźmie. Nie daj się jej, nasze forum powstało po to by pomagać osobom chorym na borelioze i inne choroby odkleszczowe. Nieleczona choroba może prowadzić do trwałego kalectwa lub nawet w skrajnych przypadkach do śmierci. Nie lekceważ pierwszych objawów takich jak rumień czy objawy grypopodobne występujące po ukąszeniu kleszcza, to może być borelioza.


Wszystko o Menopauzie, Klimakterium, Przekwitaniu

Informacje i porady dotyczące Menopauzy. Schorzenia towarzyszące Przekwitaniu. Styl życia w okresie Klimakterium.


Anemia

Fundacja na Rzecz Chorych z Chorobami Krwi jest fundacją charytatywną, która aktywnie działa od 1993 roku. Do głównych celów fundacji należy stworzenie opieki zdrowotnej dla osób cierpiących na różnego rodzaju choroby i nowotwory krwi. Fundacja zajmuje się również pośrednictwem w zbiórkach pieniędzy dla indywidualnych pacjentów.


Zdrowie dla mężczyzny

Zdumiewający lek naturalny na serce dla mężczyzn po 35 roku życia.Jest nim Coenzym Q 10.Jest znany na całym świecie,stosują go lekarze,ich rodziny,przyjaciele, tylko w Polsce mało kto o tym cudownym leku mówi. I w efekcie największa śmiertelność wśród młodych mężczyzn jest tego efektem.Nazywany jest kardiologiczną witaminą i pierwszą pomocą dla serca.Moc działania zawdzięcza swemu roslinnemu pochodzeniu i działa sześćiokrotnie mocniej niz jego odpowiednik pochodzenia zwierzęcego.


OCHRONA PRZED GRYPĄ

DOBRY SPOSÓB NA OCHRONĘ PRZED GRYPA!!! Ochrona przed grypą Jesteś wśród osób, które nie mogą lub nie chcą zaszczepić się przeciw grypie?? Nie ignoruj jednak infekcji grypowych, ich skutki mogą być katastrofalne, a antybiotykoterapie, choć czasem niezbędne, osłabiają organizm i ułatwiają wtargnięcie grzybów i innych mikroorganizmów. Pamiętaj, że nie wystarczy po prostu "dbać o siebie" i ciepło się ubierać. W sezonie grypowym infekcją możesz zarazić się wszędzie i od każdego. Jeśli jesteś na tyle przezorny, aby pomyśleć o zabezpieczeniu siebie i swojej rodziny przed infekcjami, które trapią miliony ludzi na świecie, zobacz, co mamy Ci do zaproponowania... W trosce o Twoje zdrowie, firma STARLIFE proponuje zabezpieczenie przed grypą w postaci programów profilaktycznych i leczniczych. Suplementy Starlife potrafią aktywizować osłabiony układ odpornościowy, dzięki czemu organizm skutecznie broni się przed infekcją, a jeśli już do niej dojdzie, zwalcza ją szybko i bez zbędnych skutków ubocznych. Ochrona przed grypą Grypa jest ostrą chorobą zakaźną, a wrotami zakażenia są najczęściej drogi oddechowe (nos, gardło, krtań) lub przewód pokarmowy. W chorobie tej nie występują całkiem typowe objawy zachorowania, zależą one od wieku i uwarunkowań danej osoby. Dość często infekcja zaczyna się od ogólnego "rozbicia", bólu gardła, mięśni i stawów, pojawia się podwyższona temperatura itp., ale czasem występuje tylko ból brzucha lub głowy. Wirusy grypy działają toksycznie na komórki naszego organizmu. Wywołują porażenie naczyń włosowatych, krwawe wylewy, spadek ciśnienia, zapaść, uszkodzenie śledziony i wątroby. Grypa często miewa ostry przebieg z wysoką gorączką. Zdarza się, że nie mamy czasu by się "doleczyć" i chodzimy wciąż zakatarzeni i kaszlący, takie "przechodzone" infekcje zmieniają się w przewlekłe stany zapalne, które trudno leczyć. Pamiętajmy, że nie leczone przewlekłe procesy zapalne uszkadzają tkanki, mogą także spowodować zaostrzenie przewlekłych chorób układu oddechowego lub sercowo-naczyniowego. Odporność przeciw grypie jest krótkotrwała (szczepionki), ponieważ wirus grypy potrafi bardzo szybko mutować (zmieniać się). Jak niebezpieczny może okazać się dla nas wirus, zależy od osobniczej odporności. Im słabsza odporność, tym bardziej wzrasta zagrożenie zakażenia wirusem, ryzyko powikłań po grypie, a nawet śmierci. Grypie wiec lepiej zapobiegać, bo nie ma jej specjalnie czym leczyć, dopiero infekcje grypowe powikłane zakażeniem bakteryjnym leczy się antybiotykami, ale tego najlepiej uniknąć. STRATEGIA OBRONY - LIMFOCYTY, MAKROFAGI I PRZECIWCIAŁA Obrona organizmu przed infekcjami wirusowymi opiera się na wykorzystaniu różnorodnych zjawisk odporności. Mechanizmy obrony działają na różnych etapach zakażeń wirusem: Ochrona przed grypą * Chronią przed inwazją wirusa; * Hamują jego wewnątrz-komórkowe namnażanie; * Utrudniają rozwój wirusów w organizmie. DLA DOROSŁYCH proponujemy: 1. Immunity Star - profilaktycznie 1 tabl. dziennie - w trakcie infekcji max. do 9 tabl. dziennie; 2. Vilcacora Star - 2 x 1 kaps. dziennie; 3. Pau D'Arco - 2-3 x 2 kaps. dziennie; 4. Zinc Star - 1 x 1 tab. dziennie; 5. Acerola Star (Wit.C) - 1-3 tabl. dziennie; DLA DZIECI polecamy: 1. Immunity Star - 1 - 2 tabl. dziennie (zależnie od wagi dziecka); 2. Pau D'Arco - 2 x 1 kaps. dziennie; 3. Zinc Star - 1 x 1 tab. dziennie; 4. Acerola Star (Wit.C) - do ssania 3 tabl. dziennie; Ochrona przed grypą Mimo, że zbliża się okres chłodnej pogody i jesiennej słoty, zalecamy spacery po lesie i parku. Pamiętajmy, że ruch na świeżym powietrzu, zdrowa żywność i suplementy diety Starlife zapewnią nam dobre samopoczucie i zdrowie. Zapraszam do sprawdzenia pozytywnego działania produktów StarLife. Pozdrawiam tel. +48 724 200 030 www.Life-Star.pl


Pierwsze w Polsce forum poświęcone wszystkim wstydliwym dolegliwościom

Forum poświęcone wszystkim chorobom wenerycznym i innym wstydliwym dolegliwościom. Włącz się do dyskusji i podziel swoją wiedzą z innymi! Na forum znajdziesz informacje o chorobach wenerycznych, polecanych gabinetach lekarskich i wiele innych.


Choroby

Centrum informacyjne o chorobach układu kostnego, krążenia, moczowego, nerwowego, oddechowego, rozrodczego, trawiennego. Również opis chorób oczu, skóry jak i alergie i onkologia. Serwis zawiera rónież opisy różnych haseł medycznych.


chrapanie

Snore - przełom w leczeniu chrapania. Jeśli Twój problem to bezdech albo interesuje Cię lek przeciw chrapaniu lub na bezsenność to zapraszamy na naszą strone internetową.


mukowiscydoza

Strona poświęcona Mateuszowi Szostak. Mateusz cierpi na w tej chwili nieuleczalną, genetyczną chorobę - Mukowiscydozę. Strona jest apelem o pomoc w ratowaniu życia tego dziecka.


choroby przenoszone drogą płciową

Rex-company: badania molekularne, choroby zakaźne i choroby przenoszone drogą płciową. Ogólnopolskie Laboratorium Genetyczne REX Company Sp. z o.o.


Arka - alergia leczenie, alergia dzieci

Leczenie alergii dzieci, leczenie atopowych zapaleń skóry i alergii pokarmowych, oraz diety przeciwalergiczne.


Łuszczyca - rodzaje, objawy, sposoby leczenia, porady dla chorych

Łuszczyca - przyczyny, objawy, sposoby leczenia łuszczycy. Praktyczne porady dla osób chorych na łuszczycę.


Zespół Downa - objawy, przyczyny - informacje dla rodziców, opiekunów

Zespół Downa - objawy, przyczyny - informacje dla rodziców, opiekunów oraz rodzeństwa.


Depresja -- Schizofrenia -- Borderline

Strona o zaburzeniach i chorobach psychicznych, takich jak: depresja, schizofrenia, borderline.. Obok części informacyjnej, forum dyskusyjne poświęcone ww. tematom.


CANDIDA ALBICANS, bielnik biały, przerost drożdżaków, kandydoza, grzybica

Strona poświęcona candidzie albicans (drożdżycy), problemom w jej zwalczaniu i stosowanej diecie. Zawiera informacje o produktach dozwolonych w I i II etapie leczenia, a także materiały i linki tematycznie związane z tą chorobą.


Prostata- przerost gruczołu krokowego- objawy i leczenie

Objawy i leczenie prostaty


ptasia grypa

Najlepszy polski i obiektywny serwis o ptasiej grypie i wirusie H5N1. Wszystko co trzeba wiedzieć w jednym miejscu, w prostej i jasnej formie. Informacje o zwalczaniu wirusa, szczepionkach, nowych zgonach ptaków i ludzi. Naprawdę warto poczytać!


Ptasia grypa

Podstawowe informacje o wirusie ptasiej grypy oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tej choroby: Jak uniknąć zarażenia? Czy jest uleczalna? Czy wirus przenosi się między ludźmi?


Jąkanie - leczenie

Zacinanie i jąkanie jest wyleczalne. Nowa Mowa w 14 dni, jąkanie można leczyć


Hospicjum

Hospicjum we Włodawie, medycyna paliatywna, opieka paliatywna. Opiekujemy się osobami w terminalnej fazie choroby nowotworowej, nie bądź obojętny na cierpienie innych.


Ptasia grypa

Ptasia grypa - czym jest i jak wygląda wirus ptasiej grypy, jak zapobiegać i strzec się przed ptasią grypą, objawy ptasiej grypy u ludzi, jak leczyć ptasia grypę, czy w Polsce występuje już ptasia grypa, czy ptasia grypa może zabić, szczepionki na ptasia grypę, czy zwykła szczepionka na grypę pomaga w leczeniu ptasiej grypy


Depresja

Depresja sezonowa, zwana również depresją zimową to rodzaj depresji, której można przeciwdziałać. Tutaj dowiesz się co to jest fototerapia, poznasz metody walki z depresją, otrzymasz poradę od lekarza.


rak piersi

Serwis dla Amazonek.Amazonki znajdą tutaj informacje: rak piersi, leczenie , rehabilitacji po raku piersi, rekonstrukcja piersi. Kobiety po mastektomii czyli amazonki moga wymienć sie tutaj informacjami odnośnie działania klubów amazonek.


rak piersi

Serwis dla Amazonek.Amazonki znajdą tutaj informacje: rak piersi, leczenie , rehabilitacji po raku piersi, rekonstrukcja piersi. Kobiety po mastektomii czyli amazonki moga wymienć sie tutaj informacjami odnośnie działania klubów amazonek.


rak piersi

Serwis dla Amazonek.Amazonki znajdą tutaj informacje: rak piersi, leczenie , rehabilitacji po raku piersi, rekonstrukcja piersi. Kobiety po mastektomii czyli amazonki moga wymienć sie tutaj informacjami odnośnie działania klubów amazonek.


Ptasia grypa

Centrum informacji o ptasiej grypie.


Grypa

Grypa - jedna z najgroźniejszych chorób XX i XXI wieku. Jak walczyć z grypą, Gorączka, Szczepionki.


Ptasia grypa

Strona o ptasiej grypie. Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje dotyczące tej choroby.