Katalog stron ABIX

Podkategoria - alkoholizm

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Leczenie alkoholizmu

Magdalena Staszewska jest psychologiem i zajmuje się między innymi leczeniem alkoholizmu. Metody leczenia dobiera do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Prowadzi terapię dla osób uzależnionych od alkoholu. Terapia jest prowadzona w zgodzie ze standardami etycznymi PTPP. Magdalena Staszewska zaprasza do siebie wszystkie osoby, które namyślają się, czy ich picie wciąż mieści się w normie, czy może jednak już ją przewyższyło. Podczas konsultacji psycholog wyznacza wielkość problemu i podejmuje odpowiednie działania.


Jak leczyć alkoholizm?

Witryna zawiera informacje dotyczące problematyki leczenia alkoholizmu. Znajdują się na niej artykuły o grupie wsparcia, jaką tworzą anonimowi alkoholicy, o technikach odtruwania oraz o tym, gdzie poszukiwać pomocy dla osoby chorej. Przeglądając zawartość witryny można się dodatkowo dowiedzieć, jakie są objawy alkoholizmu i na czym polega odtruwanie organizmu z trucizny. Alkoholizm to rosnący problem naszego społeczeństwa. Powinno się posiadać informacje na temat tej choroby, by w razie potrzeby pomóc sobie czy też innej osobie potrzebującej wsparcia, w trudnych dla niej chwilach.


Leczenie alkoholizmu

Alkoholizm to choroba składająca się co najmniej z kilku objawów. Jeśli chcesz sprawdzić, czy problem uzależnienia dotknął Ciebie, lub kogoś z Twojego otoczenia, wejdź na chorobalkoholowa.com i dowiedz się, z którą fazą alkoholizmu masz do czynienia! Chorobaalkoholowa.com to fachowe porady i cenne informacje dla alkoholików oraz ich rodzin. Nie ryzykuj i zajmij się tym już teraz, zanim alkohol odbierze wszystko, na czym Ci zależy!


Choroba alkoholowa

Odwiedź leczeniealkoholizmu.net i naucz się rozpoznawać fazy uzależnienia od alkoholu, żeby pomóc sobie albo Twoim bliskim. Dowiedz się, jak leczyć chorobę alkoholową i rozpoznawać jej pierwsze symptomy. Terapia uzależnień wymaga fachowej wiedzy, którą oferujemy na leczeniealkoholizmu.net. Jeśli natomiast potrzebujesz natychmiastowej pomocy specjalisty, znajdziesz ją bez problemu pod numerem podanym na stronie głównej!


Leczenie alkoholizmu

Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o leczeniu odwykowym osób uzależnionych od alkoholu. Wejdź na terapiauzaleznien.org i naucz się rozpoznawać fazy uzależnienia, żeby pomóc sobie albo Twoim bliskim. Dowiedz się wszystkiego o sposobach leczenia choroby alkoholowej! Nie zwlekaj - wejdź na terapiauzaleznien.org!


OŚRODEK TERAPEUTYCZNY ,,SZANSA''

uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu, nikotyny, depresje, nerwice,lęki, stres, zaburzenia emocjonalne.W OŚRODKU znajdą pomoc osoby doznające przmocy oraz osoby głuchonieme.W ofercie- terapia indywidualne, grupowa,7 dniowe turnusy warsztatowe.Warszawa tel 796 982 777


Leczenie uzależnień

Centrum Terapii Gestalt pomaga leczyć uzależnienia i współuzależnienia. Psychoterapeuci zapraszają na konsultacje osoby, które cierpią z powodu nerwicy, depresji oraz mają inne schorzenia natury psychologicznej. Lokalizacja: Gdynia


Alko-Nar Serwis Uzależnień

Informacja o uzależnieniu (alkoholizm, narkomania), testy, działania alkoholu, skutki picia alkoholu, jak leczyć alkoholizm, linki do innych stron


Uzależnienia - alkoholizm, nikotynizm, lekomania

Uzależnienia, alkoholizm, nikotynizm, narkomania, lekomania. Dowiesz się jak walczyć z nałogami oraz jakie są przyczyny i objawy.


12 Kroków Anonimowych Alkoholików

Ta strona nie jest integralną częścią Wspólnoty AA. Mam jedynie zamiar przekazać sposób zdrowienia, posłanie AA, dokładnie tak, jak to robili pierwsi członkowie AA. Wierzę głęboko, że przerabiając te kroki dokładnie jak jest to opisane w Wielkiej Księdze mamy szansę wyzdrowieć z alkoholizmu!


Leczenie- narkomania, detox

Prywatny Ośrodek Detoksykacyjno-Terapeutyczny JANOCHY zajmujemy się: alkoholizm leczenie, narkomania leczenie, uzależnienia leczenie, lekomania leczenie.


Ośrodek Psychoterapii Uzależnień

Detox, terapia, uzależnienia, alkoholizm, narkomania, anoreksja ... Leczymy w systemie stacjonarnym i ambulatoryjnym ... detox, terapia... uzależnienia


Alkoholizm

mala stronka alkoholika