Katalog stron ABIX

Strona - obraz

Galeria kazina.pl - największa internetowa galeria sztuki. Prace wielu znanych, a także dotąd nie odkrytych Artystów. Profesjonalne podejście do klienta i szybka realizacja zleceń. Obrazy olejne na zamówienie oraz niepowtarzalne Dzieła. Zapraszamy.

  • Link do strony: www.kazina.pl
  • Data dodania: 2006-03-31 05:18:49
  • Ilość odsłon: 844

Wpisy o zbliżonej tematyce

Oryginalny obraz

Jeśli chcemy, aby w naszym domu znajdował się niepowtarzalny obraz i chcemy zainwestować w młodych jeszcze nieznanych artystów najlepiej udać się na wernisaż organizowany przez kluby studenckie lub przez studentów Akademii Sztuk Pięknych.


Kolaż Obraz

Mozaika - kolaż to Ciekawy pomysł na obraz - prezent ze zdjęć. Wysłane przez Ciebie zdjęcia są przekształcane w portret tworzony przez tysiące obrazów. Efekt jest nie do opisania!. Z daleka widzisz zdjęcie, podchodząc wyłaniają się małe obrazy składowe Podaruj taki portret - Zaskocz wszystkich, nie dawaj banalnych prezentów,bądź kreatywny i podaruj coś oryginalnego - mozaika. Prezent dla chłopaka i dziewczyny. Obraz - Mozaika ze zdjęć radość z obrazu gwarantowana.


Obraz z mchu - Wertykalni

Odpowiednia aranżacja wnętrz biura może mieć ogromny wpływ na samopoczucie pracowników, ale także na ich efektywność. Dlatego też, warto dobrze zastanowić się nad tym jakiego rodzaju rozwiązania powinniśmy zastosować, aby nasze biuro jednocześnie prezentowało się profesjonalnie i było przyjazne dla osób w nim pracujących. W ostatnim czasie, coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z możliwości, jakie daje im mech dekoracyjny. Jest to wyjątkowo oryginalny sposób na wystrój wnętrza, który również daje nam okazję do kontaktu z naturą. Wchodząc na naszą stronę, przekonacie się Państwo, że ściana z mchu może się sprawdzić również w waszym biurze. Do ich wykonania, wykorzystuje się najlepszej jakości chrobotek reniferowy ze Szwecji, który dzięki procesowi stabilizacji, zachowuje swój doskonały wygląd na długie lata, bez jakiejkolwiek pielęgnacji. Każdy nasz obraz z mchu jest tworzony ręcznie. A fakt, iż wszystkie projekty są wykonywane na indywidualne życzenie klientów sprawia, że panele z mchu, które trafią w Państwa ręce, będą niepowtarzalne.


0v0 Art Promo - słowo obraz muzyka

Inicjatywa non-profit, która ma na celu promowanie młodych, nieznanych artystów.


Telewizja HDTV , obraz HDTV

Zapraszamy do współpracy instalatorów TV Sat i telewizji kablowej. Telewizja HDTV jest standardem nadawania sygnału telewizyjnego, który zapewnia dużo bardziej szczegółowy obraz.