Katalog stron ABIX

Strona - Posokowiec bawarski

Zapraszam na stronę o posokowcu bawarskim. Znajdziesz tu historię rasy, wzorzec posokowca bawarskiego, rodowód Druha z Jeleniego Zdroju i oczywiście galerię zdjęć. Dodatkowo możliwość poznania terminów wystaw i konkursów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat posokowca bawarskiego? Zapraszam.

Wpisy o zbliżonej tematyce

POSOKOWIEC BAWARSKI SZCZENIAKI

W hodowli Lesznowska Sfora mamy do sprzedania rodowodowe szczeniaki posokowca bawarskiego po polujących rodzicach. Nasze maluszki są juz zaszczepione ,odrobaczone,posiadają metryki i gotowe są juz do opuszczenia naszego domu i dawania radości innym ludziom. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.lesznowska-sfora.pl i naszej hodowli. Pytania prosze kierować pod tel 604694178 600007159


Posokowiec Bawarski z Doliny Dojcy

Posokowce Bawarskie z Doliny Dojcy: posokowce bawarskie są wiernymi towarzyszami nie tylko na polowaniu ale i w domu, bardzo przywiązują się do właściciela, są bardzo posłuszne i miłe. W stosunku do małych dzieci nie są agresywnie nastawione. Nasze dzieci wychowywały się zawsze z psami różnych ras, ale ich najlepszymi towarzyszami w zabawie były posokowce. Zapraszamy do naszej hodowli Dolina Dojcy, gdzie oferujemy szczenięta.


Posokowiec Bawarski Asan z Akacjowej Doliny

Posokowiec Bawarski Asan z Akacjowej Doliny, reproduktor, piękny, dobrze zbudowany pies użytkowy, wielokrotny medalista.


Posokowiec Bawarski - Hodowla "z Klanu Posokowców FCI"

Posokowiec Bawarski -hodowla "z Klanu Posokowców FCI" - wzorzec , szczenięta , osiągnięcia , galeria.