Katalog stron ABIX

Strona - Spacerkiem po Myśliborzu - Wirtualny Myślibórz

Wirtualny przewodnik po mieście Myślibórz. Znajdziesz tu nie tylko opisy historii miasta, ale także trasy zwiedzania, satelitarny plan miasta oraz Wirtualny Spacer po mieście Myślibórz

Wpisy o zbliżonej tematyce

Wirtualny pieniądz

Rozwój usług internetowych, w tym także banków i sklepów, spowodował konieczność wprowadzenia wirtualnych pieniędzy. Istotne znaczenie ma kwestia zabezpieczenia obrotu pieniądza elektronicznego.


wirtualny spacer

Wirtualne spacery po miastach - VTOUR.PL Największy portal z wirtualnymi spacerami po polskich miastach. Dzięki naszemu portalowi możesz wirtualnie zwiedzić wiele polskich miast. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po Krakowie, Kaliszu, Chorzowie, Zakopanem, Muszynie i wiele innych. Zwiedzisz wirtualnie nie tylko same miasta ale również możesz odbyc wirtualne spacery po hotelach, muzeach, szkołach, restauracjach a nawet takich miejscach jak kopalnie, podziemia i inne niedostepne dla turystów miejsca. Jeżeli nie ma spaceru wirtualnego po Twoim mieście napsiz do nas a jest szansa, że go wykonamy


Wirtualny agent

Unicosftowere to spółka powstała w 2011 roku w ramach programu media 3.0. Przedsiębiorstwo prowadzi działania w obrębie planowania i ewoluowania inteligentnych układów informatycznych, jakie asystować będą człowiekowi w jego dziennej profesji oraz życiu. Naczelnym i jednocześnie pierwszym wytworem jaki powstał w Unicosoftware jest dronn – wirtualny konsultant. Jego funkcją jest pomoc w serwisach internetowych, urządzeniach mobilnych, kioskach informacyjnych oraz w systemach obsługi klienta. Drugim układem, który został utworzony w przedsiębiorstwie jest Safelock – zamek biometryczny, wzmacniający bezpieczeństwo, oparty o głosowe działanie system otwierania i zamykania drzwi. Rozwiązania konstruowane pod banderą Unico, są posiłkowe człowiekowi, efektywne i ekonomiczne, w skutek czegow niedługiej przyszłości staną się spójną cząstką centrów obsługi konsumenta oraz inteligentnych domów.


Chełm Wirtualny

Internetowy przewodnik po mieście Chełm. Głównym tematem, wyróżniającym ten portal spośród innych jest obszerny opis zabytków w interaktywną mapą regionu byłego woj. Chełmskiego czyli powiatów Chełm, Krasnystaw oraz Włodawa. Ponadto informacje o hotelach i katalog firm. Całość zrobiona przez interaktywną agencję Chełm Wirtualny tworzącą strony internetowe w Chełmie.


spacer wirtualny

Panoramy FOTO360 - jesteśmy profesjonalną grupą fotografów funkcjonującą na rynku od 2008 roku, wyspecjalizowaną w tworzeniu panoram 360 stopni oraz wirtualnych wycieczek. Oferujemy najwyższą jakość oferowanych usług dzięki wykorzystaniu obiektywów znanych firm. Mnogość stworzonych przez naszych fotografów wirtualnych wycieczek daje Państwu gwarancję sumienności, profesjonalności działania oraz bardzo wysokiej jakości wykonywanych panoram. Zapraszamy do zobaczenia naszego portfolio i obejrzenia naszych realizacji. Do każdej sesji zdjęciowej podchodzimy indywidualnie a nasze realizacje są niepowtarzalne. Realizowanie interaktywnych prezentacji i zdjęć panoramicznych 360 stopni to nasza pasja. Zapraszamy do kontaktu z nami, z entuzjazmem wykonamy dla Państwa zdjęcia 360 stopni.


Wirtualny serwis miasta Zdzieszowice

Wirtualny serwis miasta Zdzieszowice: oferty pracy, zdjęcia, baza firm, ogłoszenia... Zapraszamy.


Polski Uniwersytet Wirtualny- nauka przez internet

Bądź zawsze na bieżąco. Śledź co się dzieje na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym oferującym studia przez internet.


Wirtualny Sieradz.pl - Ogłoszenia lokalne.Oferty firm.

Serwis informacyjno-ogłoszeniowy Sieradza i okolic "wirtualnysieradz.pl."Nasz serwis zawiera darmowe ogłoszenia,oferty pracy oraz oferty firm z Sieradza i okolic..Katalog firm z Sieradza.Oferty Praca sieradz i okolice. Serwis bezpłatne ogłoszenia "wirtualnysieradz.pl" zawiera wiele darmowych ogłoszeń skierowanych do mieszkańców naszego regionu.W serwisie w bardzo prosty sposób można zamieścić bezpłatne ogłoszenie lub oferte firmy ,które dotrą do wielu mieszkańców naszego regionu.Sieradz ogłoszenia drobne.


Wirtualny fax - wysyłanie i odbieranie faksów poprzez e-mail

Masz dość widoku sterty papieru z niekoniecznie ważnymi informacjami przesyłanymi na Twój faks? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – wirtualny fax – dostajesz numer telefoniczny w wybranej strefie numeracyjnej w POLSCE!


Wirtualny Białystok - portal miasta Białystok (Bialystok)

Wirtualny Białystok to portal miejski, a w nim Online: katalog firm miasta Białystok i okolic, aktualne informacje z Podlasia, ogłoszenia drobne, kalendarz imprez, galeria fotografii, autokomis, masa dowcipów, historia miasta Białystok, położenie, plan miasta.


Wirtualny cmentarz - cmentarz internetowy

Miejsca pamięci to serwis internetowy poświęcony osobom, które odeszły z tego świata, ale były godne by wspomnienia o nich poznały miliony.