Katalog stron ABIX

Strona - Pracowania Analiz Środowiskowych - EkoVentus

Pracownia EkoVentus zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony, inżynierii i kształtowania środowiska. Doradzamy w rozwiązywaniu problemów z zakresu ochrony środowiska i wspomagamy w realizacji procedur administracyjnych związanych z ochroną środowiska. Wykonujemy: raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy i audyty ekologiczne, programy gospodarki odpadami, operaty ochrony powietrza, operaty wodno-prawne, pozwolenia zintegrowane, programy przyrodniczego zagospodarowania osadów ściekowych, projekty przydomowych oczyszczalni ścieków, opracowania ekofizjograficzne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, dokumentacje i projekty zagospodarowania złóż kruszyw.

  • Link do strony: www.ekoventus.pl
  • Data dodania: 2006-03-16 22:27:14
  • Ilość odsłon: 993

Wpisy o zbliżonej tematyce

Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych

Na stronie Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych znajdują się komentarze do wydarzeń na arenie międzynarodowej oraz doniesienia dotyczące państw WNP a także państw nieuznawanych.


Pracowania Kołder - producent kołder i pościeli

Sklep z kołdrami. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną kołder puchowych i pół-puchowych - najniższe ceny. Robimy wysyłkę na cały kraj. W swojej ofercie mamy kilkanaście wzorów i rozmiarów oferowanych produktów. Mamy setki pozytywnych komentarzy na serwisie aukcyjnym Allegro. Sprawdź sam naszą ofertę. Zapraszamy!!.