Katalog stron ABIX

Strona - suwnice

SUWNICE ABUS RIALEX, suwnice bramowe, suwnice pomostowe, suwnice podwieszane projektowanie, wykonawstwo, montaż, modernizacja, doradztwo techniczne.

  • Link do strony: www.rialex.pl
  • Data dodania: 2006-03-16 08:33:56
  • Ilość odsłon: 851

Wpisy o zbliżonej tematyce

Suwnice

Firma specjalizuje się w produkcji koszy transportowych, samochodów górniczych i żurawi masztowych i uzyskała reputację jako kompetentnego i solidnego partnera w przemyśle górniczym. Ze spadkiem wydobycia w latach sześćdziesiątych, firma została zreorganizowana przez Klausa T. Vetter konsekwentnie. Vetter Holding GmbH dziś działa jako holding trzech udanych zależnych, które należą do ich odpowiednich sektorów wiodących dostawców. Więcej niż 400 pracowników, aby dźwigi (VETTER Krantechnik GmbH w Siegen i Haiger) i jej akcesoria obsługi (VETTER GmbH w Burbach) i wykonać kraju (VETTER Crane Service Ltd., 11 punktów). Fabrikat serwisowanie krzyż dźwigów i podnośników Firmy są obecnie prowadzone przez trzeciego i czwartego pokolenia. Powrót w 1992 roku certyfikat ISO 9001, dziś naśladuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.VETTER zachowała elastyczność produkcji żurawi w dużych ilościach, a także w specjalnych konstrukcji do unikatowych zastosowań


Suwnice bramowe

VETTER zachowała elastyczność produkcji żurawi w dużych ilościach, a także w specjalnych konstrukcji do unikatowych zastosowań. Żurawie są również wykorzystywane do najtrudniejszych zadań, przenoszenia materiałów ukazuje uniwersalne zastosowanie. Klasyfikacja może być wykonane jako dźwigu magnetycznego, żuraw jako elektrowni, żurawia ładowania, jako specjalnego dźwigu na dużych urządzeń górniczych lub dźwigu robota. Kiedy suwnice bramowe mamy doświadczenie i kompetencje.


Suwnice - Ajer-tech.pl

PPHU Ajer-Tech zajmuje się projektem, doradztwem, montowaniem, obsługą serwisową, modernizacją, handlem i dystrybucją oraz recyklingiem żurawi stałych, suwnic, wciągników i wciągarek, konstrukcji stalowych, podtorzy oraz in. Oprócz tego w ofercie jest obszerny asortyment usług spawalniczych, ślusarskich i elektrycznych dostosowanych do spersonalizowanych potrzeb klientów. Wdrażane są autorskie projekty klientów niezależnie od branży ani miejsca przeznaczenia. Ajer-Tech ma wszelkie niezbędne certyfikaty, upoważniające do dokonywania napraw i modernizacji urządzeń. Profesjonalna i wykwalifikowana w swej dziedzinie załoga pracownicza zapewnia doskonałą jakość produktów oraz świadczonych usług.


Dźwigi, suwnice, wciągarki, wciągniki

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zakupu i eksploatacji dźwignic: doradztwo, projektowanie, ekspertyzy i oceny stanu technicznego a także montaż, modernizacje, remonty i konserwacje.


Dźwigopol Prim Sp. z o.o. - wciągarki, suwnice, żurawie, trawersy, podesty hydrauliczne

Produkujemy, modernizujemy i atestujemy urządzenia dźwignicowe- suwnice, żurawie, wciągniki, wciągarki oraz nietypowe urządzenia transportu bliskiego. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wytwarzania stalowych konstrukcji nośnych, estakad i torowisk. Oferujemy nowoczesne systemy zasilania oraz sterowania dźwignic, a także pełną gamę specjalistycznych trawers, uchwytów i zawiesi. Posiadamy także doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń scenicznych.


Wózki ręczne, podesty ruchome, wciągarki, suwnice, paleciaki, wciągniki, dźwigniki, żurawniki

Wózki ręczne, podesty ruchome, wciągarki, suwnice, paleciaki, wciągniki, dźwigniki, żurawniki