Katalog stron ABIX

Strona - Wiklina

Lidia producent - figurki z gipsu przedstawiające ludzi i zwierzęta, figury Ogrodowe, krasnale ogrodowe. Oferujemy też artykuły świąteczne, wyroby dekoracyjne z suszu - kompozycje w ramach drewnianych, wiklina, susz, ceramika. Na stronie galeria i cennik.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Wiklina

Koszykarka - wiklina. Produkujemy wyroby z wikliny: kosze wiklinowe, meble wiklinowe. Wiklina - kosze z wikliny. Zapraszamy!


Wiklina

Oferta naszej firmy obejmuje produkty z wikliny. Wykorzystywana przez nas do wyrobów wiklina cechuje się wysoką jakością, wytrzymałością i wyglądem. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów, są to produkty według naszych pomysłów i wzornictwa, jak również te wykonywane na życzenie klienta według jego pomysłu. Nasz asortyment obejmuje zarówno meble ogrodowe, akcesoria kuchenne, różnego rodzaju kosze, pojemniki i skrzynie, gazetniki, kwietniki, akcesoria dla dzieci jak również akcesoria dla naszych pupili.


Wiklina

Niedawno zastanawialiśmy się jak urozmaicić naszą ofertę; innowacyjne konfiguracje mebli, zróżnicowane wymiary towarów do budynku i ogrodu. Ostatecznie po kilku dobach rozmyślań wpadliśmy na pomysł malowania wikliny. Nie wiedzieliśmy czy malowana wiklina stanie się ciekawa dla użytkowników, okazało się jednak że udało nam się wstrzelić w gusta petentów. Zaczęliśmy od malowania na odcień wenge, po kilku tygodniach zdecydowaliśmy się na malowanie dodatkowo na biało. Biała wiklina stała się naszą specjalnością. Jesteśmy największym dystrybutorem białej wikliny w Polsce. Nasze wyroby cechują się najwyższą jakością i starannym wykonaniem, każdy artykuł jest ręcznie wykonany i następnie pomalowany. Do naszej oferty wstawiliśmy również pozostałe barwy tj. niebieski, zielony. Jesteśmy w stanie dopasować się również do poszczególnych potrzeb klienta i zdołamy pomalować wiklinę na teoretycznie każdy kolor.


Papierowa wiklina

Plecionkarstwo a więc sztuka wytworzenia czegoś pięknego z praktycznie niczego. Termin ów odnosi się głównie do wikliny i taka właśnie jest tematyka tej strony internetowe, ale można również odnaleźć informacje o wyplataniu z papieru czy bambusa czy ratanu.. Stronka www skupia się na ciekawostkach odnoszących się do wikliny i plecionkarstwa, najważniejsze i najciekawsze zgromadzone w jednym miejscu zaprezentowane w banalny i przejrzysty sposób tak aby każdy zdołał rychło i w prosty sposób odkryć to czego szuka.


Polska wiklina

Moon Pearl teoretycznie nazwa firmy nie ma nic wspólnego z branżą w jakiej działamy jednak ma ona znaczenie alegoryczne: Moon (księżyc) albowiem mamy nieziemsko niskie ceny oraz Pearl (perła) bo nasze towary to istne perełki na polskim rynku. Cały czas staramy się wychodzić vis-a-vis Państwa oczekiwaniom i urozmaicamy naszą ofertę o nowe kosze na bieliznę, komody, szafki, stoły, kwietniki i mnóstwo różnych rzeczy. Strona ta przedstawia firmę, jest swojego rodzaju wizytówką i znajdą Państwo tutaj wszystkie najważniejsze dane odnoszące się firmy. W przypadku pytań zachęcam do napisania maila pod adres: polskawiklina@gmail.com.


GABA 2 - wiklina, rattan, bambus, rafia - surowce i wyroby plecionkarskie

Wiklina, rattan, bambus, łuba, trzcina, trawa morska, kokos - surowce i wyroby plecionkarskie produkcji krajowej i z importu - kosze, meble wiklinowe, plecionki, siatki i maty rattanowe, rolety i maty bambusowe, siedziska wyplatane, krzesła Loom. Opakowania na wino, wolina. Oferta handlowa.


PHU Moon Pearl wiklina dla Ciebie i Twojego domu

Oferujemy Państwu szeroką gamę mebli wykonanych z wikliny – gotowych jak również na zamówienie. Meble wiklinowe nadają naszym mieszkaniom ciepła i doskonale pasują do każdej aranżacji. Są lekkie i w pełni ekologiczne. Posiadamy również szeroką gamę innych wyrobów z wikliny. Sklep internetowy.


Zielona Chatka - Hurtownia Artykułów Dekoracyjnych - ceramika wiklina szkło siano dodatki florystycz

ACS, zielona, chatka, hurtownia, ceramika, wiklina, siano, wyroby z siana, szkło, figurki ceramiczne, artykuły dekoracyjne, florystyka, artykuły florystyczne, dodatki, dodatki florystyczne, upominki, ozdoby, ¶wieczniki, ¶wieczki, importer, kwiaty, kwiaciarnie, kompozycje, dystrybutor, wyłączny przedstawiciel, doniczki, rękodzieło,