Katalog stron ABIX

Strona - Problematyka, streszczenia lektur, opracowania

Baza materiałów dla gimnazjum i szkoły średniej.W ofercie posiadamy doskonałe lektury szkolne, streszczenia lektur, opracowania.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Audiobooki, ebooki, streszczenia, opracowania lektur, lektury szkolne, audiobook, ebook, audiobook

Biblioteka wysyłkowa sluchamy.pl oferuje audiobooki lektury szkolne ebooki streszczenia lektur, opracowania lektur, lektury szkolne, audiobook, ebook, audiobooki, audiobooki, płyty, płyty multimedialne, multimedia, książki multimedialne, książki do słuchania, audioksiążki, audioksiążka, polish audiobooks, polish literature, Lalka, Chłopi, Pan Tadeusz


Streszczenia lektur szkolnych

Serwis Łyk Wiedzy proponuje przygotowanie do matury z matematyki. Można zaznajomić się tu z wiedzą z arytmetyki i pozostałą. Zamieszczono dane o postaciach ruchu i następnych zagadnieniach z fizyki. Serwis publikuje także streszczenia lektur szkolnych. Uczniowie pozyskają tutaj znaczą ilość danych na temat poszczególnych epok. Materiały są również zamieszczane w formie nagrań. Opublikowane nagrania można oznaczyć komentarzem i zarekomendować znajomym.


Wybrane opracowania lektur

Książkomania może być bardzo przydatna dla uczniów przygotowujących się do matury, zamieszczone tu streszczenia lektur szkolnych pozwolą lepiej zapoznać się z lekturą szkolną. Ksiazkomania.yum.pl zawiera także coś miłego dla innych czytelników, nie tylko uczniów szukających opracowań lektur szkolnych. Na stronie można przeczytać ciekawe artykuły o literaturze, gatunkach i epokach literackich oraz twórcach literackich. Aktualności to dział z nowościami i aktualnymi wydarzeniami z dziedziny literatury. Na witrynie ksiazkomania.yum.pl każdy zainteresowany książkami i literaturą znajdzie coś interesującego dla siebie, czy będzie to streszczenie lektury czy spis książek, które są godne przeczytania.


Opracowania lektur szkolnych

Z myślą o powtórce materiału z języka polskiego przed maturą przygotowaliśmy zwięzłe opracowania najważniejszych lektur omawianych w szkole. Powtórka problematyki, głównych wątków i motywów literackich pozwala na odświeżenie wiadomości z całego okresu edukacji szkolnej. Ponadto prezentujemy biogramy poszczególnych twórców zapisane w formie notatki szkolnej. Nie znajdziesz u nas szcze3gółowych analiz – przypominamy to, co najważniejsze i podstawowe na maturze.


Interpretacje i streszczenia

Na stronie tej znajdziesz jedynie autorskie analizy treści lektur, wierszy, utworów plastycznych. Są to wypracowania z Języka angielskiego, Historii sztuki, Historii, Języka polskiego, Filozofii obejmujące zakres studiów, liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej. Jeśli szukasz inspiracji lub interesuje cię jak poprawnie napisać interpretację utworu plastycznego lub literackiego to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasze prace pisemne mają autorski charakter i pisane są przy użyciu podręczników najwyższej jakości. Na stronie wypracowanie.net publikujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości.


Mikroekonomia - pojęcia, ściągi, opracowania

Mikroekonomia i ekonomia : najważniejsze pojęcia z mikroekonomia, ściągi, materiały dla studentów oraz uczniów.


język-polski.pl - konkursy, testy, opracowania

Portal poświęcony językowi polskiemu w szkole i na studiach. Stanowi bogatą bazę wiedzy. Zawiera informacje o konkursach. Adresowany do uczniów (teksty, ćwiczenia, testy maturalne, czytanie ze zrozumieniem, opracowania, poradniki - jak pisać: esej, rozprawkę, felieton, opowiadanie). Część adresowana dla nauczycieli zawiera między innymi konspekty lekcji, scenariusze akademii, metody nauczania).