Katalog stron ABIX

Strona - Agent ubezpieczeniowy Joanna Szewczyk

Agent ubezpieczeniowy Allianz Polska - Joanna Szewczyk.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Ubezpieczenia Allianz - agent ubezpieczeniowy Joanna Szewczyk

Najkorzystniejsze na polskim rynku oferty ubezpieczeń. Agent ubezpieczeniowy Allianz Polska - Joanna Szewczyk.


Agent Ubezpieczeniowy

Doradztwo i pomoc w zakresie ubezpieczeń, oferowanych przez PZU SA i PZU ŻYCIE SA.


Ubezpieczenia Allianz - Joanna Szewczyk

Najkorzystniejsze na polskim rynku oferty ubezpieczeń. Agent ubezpieczeniowy Allianz Polska - Joanna Szewczyk.


Maintenance Consulting Sp.z o.o. Broker Ubezpieczeniowy

Analiza ryzyka, doradztwo ubezpieczeniowe, pomoc prawna i organizacyjna w likwidacji szkód.


Wirtualny agent

Unicosftowere to spółka powstała w 2011 roku w ramach programu media 3.0. Przedsiębiorstwo prowadzi działania w obrębie planowania i ewoluowania inteligentnych układów informatycznych, jakie asystować będą człowiekowi w jego dziennej profesji oraz życiu. Naczelnym i jednocześnie pierwszym wytworem jaki powstał w Unicosoftware jest dronn – wirtualny konsultant. Jego funkcją jest pomoc w serwisach internetowych, urządzeniach mobilnych, kioskach informacyjnych oraz w systemach obsługi klienta. Drugim układem, który został utworzony w przedsiębiorstwie jest Safelock – zamek biometryczny, wzmacniający bezpieczeństwo, oparty o głosowe działanie system otwierania i zamykania drzwi. Rozwiązania konstruowane pod banderą Unico, są posiłkowe człowiekowi, efektywne i ekonomiczne, w skutek czegow niedługiej przyszłości staną się spójną cząstką centrów obsługi konsumenta oraz inteligentnych domów.


Agent Commercial Union

ubezpieczenia na życie, otwarty fundusz emerytalny i fundusze inwestycjne. Doradztwo - Jan Skowroński


Joanna-Kosmetyka

Serdecznie zapraszam na bloga poświęconego Kosmetyce która jest moją pasją. Napisałam z tej dziedziny około 150 artykułów specjalistycznych razem z moim e-bookiem do którego lektury również zapraszam wszystkich zainteresowanych dbaniem o twarz, ciało, włosy, paznokcie, a także brwi, rzęsy, biust.


Joanna i jej aforyzmy

Najciekawsze aforyzmy Joanny, niespełnionej poetki :-)


Biuro podróży Joanna

Biuro podróży Joanna oferuje wczasy dla singla, obozy młodzieżowe, wyloty z Wrocławia. Szybko i w jednym miejscu sprawisz sobie wymarzoną wycieczkę.


Prywatna specjlistyczna praktyka lekarska - Joanna Pawłowicz - Radosz

Badania profilaktyczne, okresowe kierowców, porady: internistyczne, chirurgiczne, EKG, ultrasonografia, endokrynologiczne – Joanna Pawłowicz – Radosz


STU Ergo Hestia - Agent - Ubezpieczenia Nowy Sącz - Ubezpieczenia komunikacyjne AC OC - Biznesu

STU Ergo Hestia S.A. Przedstawicielstwo Detaliczne w Nowym Sączu - Agent. Najlepsze i najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Serwis Ubezpieczenia Nowy Sącz to Pakiety ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia majątkowe, życiowe oraz komunikacyjne OC, AC. Ubezpieczysz zdrowie, podróż i firmę. Ubezpieczenia Nowy Sącz jedynie w Ergo Hestii.