Katalog stron ABIX

Strona - Zakłady Mięsne Kwiatek - wędliny

Produkcja wędlin w szerokim asortymencie, rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego. Uprawnienia eksportowe do krajów UE.

  • Link do strony: www.zmkwiatek.pl
  • Data dodania: 2005-09-24 16:18:21
  • Ilość odsłon: 1149

Wpisy o zbliżonej tematyce

Zakłady mięsne GAIK - mięso, wędliny

Zakłady mięsne GAIK z siedzibą w Niedośpielinie produkują wysokiej jakości wędliny (kiełbasy, szynki, parówki, kiełbasy cienkie, boczki, wędliny drobiowe, wędliny podrobowe) oraz mięso garmażeryjne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zakłady Mięsne WĘDZONKA ŁÓDŹ

Zakłady mięsne WĘDZONKA ŁÓDŹ . Producent tradycyjnych wędlin i mięs kulinarnych dla gastronomii . Tel: 0-42 679-41-41 Fax 0-42 679-41-42 Hurt 0-606-47-22-31 92-010 Łódź ul. Henrykowska 18 PL


Usługi Pogrzebowe w 1 miejscu: zakłady pogrzebowe, zakłady ...

Usługi pogrzebowe w Twoim mieście: zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe ale również zakłady kamieniarskie, kwiaciarnie, opieka nad grobami | Warszawa,restauracje organizujące stypy oraz inne...


KWIACIARNIA INTERNETOWA - www. kwiatek.i5.pl

DOSTARCZAMY KWIATY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. Dostawa, dekoracyjne opakowanie i bilecik wliczone są w cenę bukietu. Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu kwiatowego


Wędliny

Zakłady Mięsne Nowak - serwis firmowy. Na stronie informacje o firmie, produktach wytwarzanych przez zakłady mięsne Nowak, takich jak: wędliny kanapkowe, wędzonki, wędliny surowe, kiełbasy suche i podsuszane i innych.


wędliny

Poszukujesz tej hurtowni, która może bardzo szybko dowieźć do Ciebie słodycze, mrożonki, nabiał, mięso, prasę, warzywa bądź owoce? To wszystko oczywiście w rewelacyjnej jakości, bez żadnego cienia wątpliwości za jedne z lepszych cen w Polsce? A więc zapraszamy do bliższego zapoznania się z akurat naszą ofertą. No co jak co, lecz w mieście Kostrzyn nad Odrą mieści się Euro-Hurt, hurtownia godna dużej uwagi. Kostrzyn znajduje się na obszarze województwa lubuskiego, a więc nieopodal Niemiec - korzystne umiejscowienie sprawia, że Euro-Hurt niemałą ilość odbiorców ma we właśnie RFN, Holandii albo Wielkiej Brytanii. W Southampton, tzn. w Anglii, ma drugą hurtownię, głównie kierującą swoją ofertę do prowadzących polskie sklepy.


przyprawy do wędliny

AMCO jest polskim producentem dodatków uszlachetniających dla przemysłu spożywczego. Od wielu lat koncentrujemy się na oferowaniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań technologicznych dla produkcji mięsnej i drobiarskiej. Zakład produkcyjny składa się z: linii produkcyjnej mieszanek przyprawowych i marynat, maszyny do konfekcjonowania wyrobów finalnych, magazynu surowców i wyrobów gotowych. Nasi technologowie pracują nad nowymi produktami w nowocześnie wyposażonym laboratorium. AMCO działa na terenie całego kraju dzięki naszym regionalnym przedstawicielom handlowym i technologom, którzy czuwają nad pomyślnym i efektywnym wdrożeniem naszych produktów w zakładach mięsnych. Mieszanki AMCO cieszą się popularnością nie tylko na rynku rodzimym, ale i na wschodnim, głównie w Rosji i na Białorusi.


Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

Strona internetowa Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A., jednego z największych polskich producentów nawozów azotowych oraz chemikaliów dla przemysłu tworzyw, farb i lakierów.


zedbet- Zakłady sportowe

Możliwość zawierania zakładów online na piłkę nożną i inne dyscypliny sportowe. Dobre kursy na koszykówkę, tenis i inne sportowe zakłady.