Katalog stron ABIX

Strona - Oława

Toplista zawierająca odnośniki do stron stworzonych przez mieszkańców Oławy i okolic.

Wpisy o zbliżonej tematyce

SKB Oława

Bilardowe aktualności z regionu, kalendarz turniejów, kryminał z bilą w tle, giełda.


Ogłoszenia Oława

Serwis ogłoszeniowy dla mieszkańców miejscowości Oława i okolic. W serwisie można umieszczać zarówno ogłoszenia darmowe jak i płatne. W przypadku wyboru opcji płatnej można wybrać opcje dodatkowe ogłoszenia, takie jak na przykład wyróżnienie. Zamieszczanie ogłoszeń jest proste i intuicyjne. Polega na wypełnieniu stosownego formularza na stronie oraz potwierdzeniu zamieszczenia ogłoszenia. Wszystkie ogłoszenia podzielone są na konkretne kategorie tematyczne dzięki czemu każdy odwiedzający stronę błyskawicznie odnajdzie właściwe ogłoszenie.


Gać gmina Oława

Strona miejscowości Gać w gminie Oława. Aktualności z życia wsi, zdjęcia, rozmowy, historia wsi, nekrologi, sąsiednia wieś Psary.


Projektowanie instalacji sanitarnych Oława

Nasz firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji dla klientów indywidualnych oraz firm w zakresie: projektowania i nadzorowania; instalacji, sieci; przyłączy sanitarnych. Projekty wykonujemy dla budownictwa: mieszkaniowego; przemysłowego; użyteczności publicznej. Współpracujemy z projektantami i wykonawcami wszystkich branż budowlanych, oraz zespołem geodetów co pozwala na poprowadzenie inwestycji od wstępnych formalności do zakończenia budowy. Ze swojej strony gwarantujemy doradztwo oraz fachową pomoc przy doborze najlepszych rozwiązań technicznych