Katalog stron ABIX

Strona - wykrojniki rotacyjne, cylindry magnetyczne, wykrojniki - HKM.pl

Oferujemy następujacy asortyment: wykrojniki rotacyjne, cylindry magnetyczne i wykrojniki stałe. Wykrojniki płytowe, wykrojniki blaszane i cylindry magnetyczne.

  • Link do strony: www.hkm.pl
  • Data dodania: 2006-02-04 14:45:56
  • Ilość odsłon: 1128

Wpisy o zbliżonej tematyce

Wykrojniki

wykrojniki wycinaki radom noże stal produkcja matryce tanio i szybko zakład ślusarski i spawalniczy wycinak naprawa wycinaków wykrojników matryce do obuwia dziurkacze dziurkacz województwo Mazowieckie, wieloletnie doświadczenie w produkcji, zakład rodzinny, gwarancja zadowolenia tel 696 019 516, radom ul opoczyńska


Wykrojniki

ProArtech.pl to wizytówka online polskiego producenta zróżnicowanych modeli wykrojników. Wszystkim współpracownikom mamy do zaproponowania wykrojniki do piany na przykład poliuretanowej oraz polietylenowej. Dodatkowo nasz skład usług poszerzony jest o projektowanie opakowań, usługi tokarskie czy też grawerowanie w różnego rodzaju kategoriach materiałów. Na polskim rynku pracujemy już od kilku lat, co pozwoliło nam zdobyć ważne doświadczenie, które wykorzystujemy w relacjach z naszymi różnego rodzaju klientami z całej Polski jak i Europy.


EUROBIGA RIM - Wykrojniki dla poligrafii

Oferujemy Państwu: wykrojniki w technologii laserowej i tradycyjnej w sklejce brzozowej, wykrojniki płaskie na maszyny sztancujące, automaty, maszyny rolowe i tygle, wykrojniki poligraficzne oparte o katalog FEFCO, projektowanie opakowań, doradztwo i serwis, materiały najwyższej jakości.


Rury na cylindry

Zajmujemy się hydrauliką siłową, w tym handel gotowymi elementami, produkcja uzupełniająca i prototypowa oraz usługi w zakresie napraw urządzeń hydrauliki siłowej. Świadczymy też usługi w zakresie dopuszczeń urządzeń poddozorowych UDT. Posiadamy wdożony i nadzorowany system jakości PN EN ISO 9001:2001.


Magnetyczne

Unicard - specjalizacja firmy to systemy kontroli dostępu i karty. RCP - rejestracja czasu pracy, KD - kontrola dostępu. W ofercie: karty plastikowe, karty magnetyczne oraz karty elektroniczne, kołowroty, drukarki kart, czytniki kart oraz systemy lojalnościowe.


Karty magnetyczne

W ofercie firmy: karty plastikowe laminowane, karty plastikowe magnetyczne, karty chipowe, karty telefoniczne plastikowe i papierowe, kody kreskowe i czytniki kart. Produkcja i personalizacja kart plastikowych. Programy lojalnościowe oparte na kartach rabatowych i systemy kart stałego klienta. Szybka realizacja i dostawa.


zakładki magnetyczne

Szczycimy się produkcją zakładek magnetycznych do książek z indywidualnym drukiem reklamowym klienta. Umieść reklamę na zakładce do książki, a będziesz miał pewność, że domniemany klient będzie często obcował z twoją reklamą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją cenową, którą przedstawiliśmy na naszej stronie.


GEOMAG - klocki magnetyczne

Magnetyczny świat GEOMAG. Wszystko o oryginalnych szwajcarskich klockach magnetycznych. Opisy klocków, forum, galeria, nowości ze świata GEOMAG.


Pompy magnetyczne - dobór i sprzedaż

Herztech Silesia jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu analiz problemów pompowych, doborów i dostaw urządzeń (pomp, węży, armatury) renomowanych firm światowych.


bagażniki dachowe, magnetyczne, rowerowe, relingi, thule SKANDYNAWIA

P.H. Skandynawia Bielsko-Biała oferuje: bagażniki dachowe, relingi, boxy bagażowe, łańcuchy na koła, chwyty narciarskie, thule, uchwyty rowerowe, bagażniki rowerowe, akcesoria, samochodowe, siatki samochowe, parawany samochodowe, stojaki na rowery, łańcuchy śniegowe, wsporniki rowerowe,dywaniki samochodowe.


Pompy magnetyczne firmy Argal Cdr Munsch Schmalenberger

Pompy magnetyczne firmy Argal Cdr Munsch Schmalenberger. Pompy magnetyczne firmy Argal Cdr Munsch Schmalenberger. Pompy magnetyczne.


Karty plastikowe, magnetyczne, stałego klienta, rabatowe, wizytówki, karnety, legitymacje, identyfik

Phoenix Production specjalizuje się w produkcji wszystkich, aktualnie występujących na światowym rynku kart plastikowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: karty plastikowe, karty plastikowe magnetyczne, wizytówki , karty reklamujące karty stałego klienta, legitymacje plastikowe, identyfikatory, karty rabatowe, karty klucz, karty do odmierzania czasu pracy, karty bezstykowe. Nasze karty powstają w cyfrowej technologii Jet-Print. Jest to technologia wychodząca naprzeciw małym i średnim podmiotom gospodarczym. Karty plastikowe są zgodne z normami ISO 9001:2000. Oferujemy: -najniższą cenę na rynku - jesteśmy bezpośrednim producentem i znajdujemy się w czołówce firm w Polsce - zapewniamy jakość na najwyższym poziomie - jesteśmy w stanie wykonać zamówienie już od 1 szt.! Jet-Print umożliwia szybki druk nakładów 1 - 2000szt kart o wysokiej trwałości w jakości offsetowej, również na podkładach złotych i srebrnych. Technologia ta umożliwia wydruk dowolnej grafiki w CMYK'u. Karty wykonane w tej technologii charakteryzują się pełnymi możliwościami graficznymi. Możemy zamieszczać tu także wszystkie dostępne elementy (chipy elektroniczne, kody kreskowe, paski magnetyczne, embossowane znaki alfanumeryczne). Ta właśnie metoda produkcji pozwala na uzyskanie doskonałej jakości kart nawet przy bardzo niskich nakładach, przy jednoczesnych niskich cenach i bardzo krótkim czasie realizacji. Technologia Jet-Print stwarza także możliwość wydruku kart próbnych (przykładowych) i ich personalizacji, zarówno podczas druku (pod laminatem: kody kreskowe, znaki alfanumeryczne), jak i na gotowej już karcie. Przy czym personalizacja w czasie druku nie podnosi kosztu karty. Możliwości techniczne: o wydruki pełnokolorowe CMYK o wydruk w skali szarości o wydruki pełnokolorowe CMYK na podkładzie srebrnym o wydruki pełnokolorowe CMYK na podkładzie złotym o wydruk w skali szarości na podkładzie srebrnym o wydruk w skali szarości na podkładzie złotym o karty z fakturą, różne wzory o możliwość personalizacji (kody kreskowe, embossing, termotransfer) o pasek na podpis o folie holograficzne Nasza firma jako producent kart plastikowych chętnie doradzi Państwu, które z zastosowań karty byłoby optymalne w Pańswa przypadku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. www.phoenixproduction.eu