Katalog stron ABIX

Strona - Choroba wieńcowa

Poznaj moją historię choroby od wypadku do wyleczenia, jak wyleczyć gronkowcowe zakażenie kości. Alternatywne metody leczenia - gronkowiec, staphylococcus, nowotwór, rak, astma, alergia, cukrzyca, choroby serca, choroba wieńcowa, miażdżyca, otyłość.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Choroba alkoholowa

Odwiedź leczeniealkoholizmu.net i naucz się rozpoznawać fazy uzależnienia od alkoholu, żeby pomóc sobie albo Twoim bliskim. Dowiedz się, jak leczyć chorobę alkoholową i rozpoznawać jej pierwsze symptomy. Terapia uzależnień wymaga fachowej wiedzy, którą oferujemy na leczeniealkoholizmu.net. Jeśli natomiast potrzebujesz natychmiastowej pomocy specjalisty, znajdziesz ją bez problemu pod numerem podanym na stronie głównej!


Choroba alkoholowa

Pierwsze symptomy alkoholizmu są z reguły subtelne i jeszcze nie niepokoją. Jednak w porę zauważone i potraktowane jako ostrzeżenie mogą uchronić przed prawdziwym uzależnieniem. Na alkoholizm.terapiauzaleznien.org dowiesz się, jak je rozpoznać i co robić, by nie popaść w chorobę alkoholową. Alkoholizm.terapiauzaleznien.org to także zbiór cennych porad i informacji dla alkoholików oraz ich rodzin. Zapraszamy!


Choroba niedokrwienna

Gabinet kosmetyczny jest to miejsce w jakim jesteś w stanie się poddać różnorodnym zabiegom wykonywanym w trosce o swój wyglad i zdrowie. Bielactwo nabyte jest to choroba o nieznanej jak na razie przyczynie. Choroba niedokrwienna serca powodowana jest często miażdżycowym zawężeniem tętnic wieńcowych. Do najczęstszych symptomów gruźlicy płuc zaliczamy: kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny ropnej, wrażenie zadyszki, gorączka, znaczny spadek wagi ciała oraz zbyt obfite pocenie się w nocy. Najdłuższy opisany przypadek czkawki występował u Charlesa Osborne'a i nie ustępował przez mniej więcej 80 lat. U 5 ? 15 procent młodych pacjentów w wieku od 6 do 19 lat mogą wystąpić okresowo bóle brzucha.


Choroba Wilsona

Serwis poświęcony schorzeniom wątroby, sposobom ich zapobiegania oraz leczeniu. Strona podaje usystematyzowane zwykle diagnozowane choroby wątroby ich objawy i przyczyny. W tekstach poświęconych chorobom można znaleźć miedzy innymi szeroko scharakteryzowane: chorobę Wilsona, stłuszczenie wątroby, marskość, WZW A i wiele innych. Dolegliwości wątrobowe mogą mieć różne podłoże, a ich zbyt późne wykrycie może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Jedną z nich jest rak wątroby, który w niegroźnym przypadku da się usunąć operacją chirurgiczną, a w cięższych wymagany jest zabieg transplantacji wątroby. Niektóre schorzenia dotykające narządu mogą powodować nawet śmierć.