Katalog stron ABIX

Strona - Nilfisk-ALTO, Szorowarki

Firma oferująca profesjonalne myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, szorowarki.

Wpisy o zbliżonej tematyce

szorowarki

Mamy w ofercie szorowarki i froterki prosto od producenta, w niskich cenach. Szorowarki przeznaczone do mycia podłóg i posadzek, automatyczne, używane, walcowe, jednotarczowe. Dla firm sprzątających i przemysłu. Prowadzimy sprzedaż, wynajem i wypożyczalnię szorowarek Numaticszorowarka, do podłóg, froterki, do posadzek, wynajem, wypożyczalnia, numatic, używane, dla firm sprzątających


Karcher - Gabe. Myjki, szorowarki.

Gabe to autoryzowany Partner firmy KARCHER Sp. z o.o. Posiadamy w sprzedaży m.in. maszyny czyszczące: agregaty wysokociśnieniowe (myjki) gorącowodne i zimnowodne, szorowarki, odkurzacze przemysłowe. Do oferowanych przez nas urządzeń zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Czyszczenie kondensatorów Szorowarki Maszyny Myjące - Polman

Polman zaprasza - u nas czyszczenie przemysłowe. W ofercie także: odkurzacze przemysłowe, szorowarki, maszyny myjące. U nas mogą Państwo zamówić: czyszczenie kondensatorów, czyszczenie rurociągów oraz czyszczenie zbiorników.


Maszyny czyszczące Szorowarki Odkurzacze przemysłowe Pojemniki na ręczniki - Zabłocki

Firma Zabłocki dostarcza szorowarki, pasty bhp, serwetki papierowe, czyściwa papierowe, worki na odpady, dozowniki na mydło, wózki do sprzątania, maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe oraz pojemniki na ręczniki. Zapraszamy.