Katalog stron ABIX

Strona - Poezja

Szkicownik. Serwis literacko-poetycki.

Wpisy o zbliżonej tematyce

moja poezja

Poezja o nurcie chrześcijańskim. Tego poetyckiego świata który obrazuje głębie drogi do pieczęci boga. W tym kierunku skupiam moje posłanie. Wszystkich zainteresowanych tą profesją zapraszam do: miłych i owocnych refleksji niezbędnych do odbudowy i odrodzenia naszej osobowości w świecie prawdy boga. Jaką daje nam Pieczęć Boga jest to novum w świecie Chrześcijańskim


Poezja - Mephion

Mroczne wiersze poświęcone śmierci, przemijaniu, zazdrości i innych nocnych stronach ludzkiej duszy. Twórczość synkretyczna łącząca takie formy wyrazu jak dźwięk obraz i grafika. Poezja popełniona przez artystę korzystającego z pseudonimu: Mephion.


Współczesna Poezja Polska

Poezja jest to tworzenie pięknych zdań - T. Peiper. Wiersze, sylwetki poetów, materiały z grupy dyskusyjnej pl.hum.poezja i - mamy nadzieję - piękne zdania znajdziesz na stronach Współczesnej Poezji Polskiej. Zapraszamy!


Storytellers- Poezja, Proza, Teksty

Portal literacki Storytellers zajmujemy się publicystyką, prozą i poezją.Oficjalna strona AM#opowiadania.Portal storytellers oferuje wiele atrakcji dla użytkowników.Znajdziesz tu super opowiadania,recenzje i wiersze oraz opublikujesz swoje teksty.


FORUM – Twórczość, Literatura, Poezja

FORUM – Twórczość, Literatura, Poezja, Aforyzmy, Cytaty, Sennik, Wiersze – forum serwisu www.mysli.com.pl


Mirosław D'ghy Ambroziak - poezja i proza

Wybrane wiersze i opowiadania z lat 1986-2005. Autor - Mirosław D'ghy Ambroziak. Współtwórca toruńskiej grupy literackiej Daimonion.


TWARDOWSKI - ks. Jan Twardowski - poezja - Świat Poezji ks. Twardowskiego

Strona w całości poświęcona życiu i twórczości ks. Jana Twardowskiego. Zawiera krótką biografię, bibliografię twórczości, wybór wierszy i fragmenty prozy "Jana od biedronki", jak też bogaty zbiór artykułów prasowych