Katalog stron ABIX

Strona - ADS wyłączne przedstawicielstwo CCI Valves/BTG Valves

W Polsce działamy od 1990r, wcześniej jako wyłączne przedstawicielstwo firmy BTG Valves, a obecnie CCI Valves, która jest jedną z największych firm produkujących szeroką gamę zaworów specjalistycznych. W ciągu tego okresu zrealizowaliśmy wiele dostaw armatury regulacyjnej dla większości dużych zakładów przemysłowych w Polsce. Z wieloma klientami kontynuujemy współpracę od szeregu lat. Szeroki zakres oferty pozwala nam dobrać odpowiednie urządzenia dla aplikacji występujących u naszych klientów, a wiedza i doświadczenie zdobyte przez te lata zapewniają sprawną realizację zamówień. Naszym atutem przede wszystkim jest wysoka jakość oferowanych urządzeń, połączona z przystępną ceną i szybką oraz fachową obsługą. Realizujemy również kompleksowe usługi - od doradztwa i projektu po dostawy, montaż i uruchomienie instalacji. Na naszych internetowych przedstawiamy Państwu pełny program oferty naszej firmy, który obejmuje wysokoprężną armaturę regulacyjną oraz odpowiednie do niej napędy. W zakresie naszej dostawy znajdują się m.in. stacje redukcyjno-schładzające, układy zrzutu pary do kondensatora ze wstawką zrzutową, parowe zawory redukcyjne, wodne i parowe zawory odcinające, wodne zawory regulacyjne, schładzacze pary oraz inne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  • Link do strony: www.ccivalve.pl
  • Data dodania: 2006-01-24 16:05:58
  • Ilość odsłon: 1460

Wpisy o zbliżonej tematyce

GTM Process Valves - armatura przemysłowa

GTM Process Valves Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży armatury przemysłowej. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Jesteśmy częścią grupy Metkom. Naszą filozofią jest oferować klientom szerokie spektrum produktów zgodnie z zasadą „wszystko z jednej ręki”. Stawiamy na bogatą ofertę asortymentową, indywidualne i kompetentne doradztwo techniczne, wysoką jakość produktów oraz usług. Jesteśmy bezpośrednim importerem armatury przemysłowej z obszaru całej Europy, którą sprzedajemy naszym klientom, przede wszystkim na terenie Polski. Oferujemy produkty tylko o sprawdzonej i wysokiej jakości technicznej uznanych producentów europejskich. W skład naszej oferty wchodzi następujący asortyment: - przepustnice (zawory klapowe): elastomerowe, teflonowe, wysokoparametrowe - zawory kulowe: gwintowane, spawane, kołnierzowe - zasuwy nożowe - zawory grzybkowe - zawory elektromagnetyczne - zawory i klapy zwrotne - wzierniki - armatura odkuwana - zawory membranowe - zawory iglicowe - filtry siatkowe - kompensatory - napędy pneumatyczne i elektryczne Doradzamy oraz dostarczamy naszym klientom armaturę przemysłową, którą wykorzystują w swojej działalności w następujących branżach: - przemysł chemiczny i petrochemiczny, - górnictwo i hutnictwo, - ciepłownictwo i energetyka, - gazownictwo, - przemysł maszynowy, - przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny, - przemysł spożywczy i browarniczy, - przemysł papierniczy oraz celulozowy, - przemysł przetwórstwa drzewnego, - wodociągi i oczyszczalnie ścieków. Doświadczenie zobowiązuje! – tak brzmi nasze motto. Zgodnie z tą zasadą oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 10-letnie doświadczenie naszego zespołu, wierząc, że spełnimy pokładane w nas oczekiwania. Dzięki współpracy z GTM Process Valves Sp. z o.o. zyskujecie Państwo kompetentnego i niezawodnego Partnera w sektorze armatury przemysłowej. Zapraszamy do współpracy!


ADS - Artykuły dla stolarzy

Artykuly dla stolarzy, kompletny sklep internetowy. Tylko u nas znajdziesz pelna oferte artykulow stolarskich, malarskich, plyt, oraz frontow meblowych.


Led-Ads Wyświetlacze Diodowe

Wyświetlacze diodowe Led-Ads. Idealna reklama dla Ciebie i Twojej firmy. Dzięki reklamie w technologii LED staniesz się zauważalny przez ludzi. W ofercie sklepu posiadamy takie wyświetlacze jak: telebimy, wyświetlacze graficzno-tekstowe, tekstowe, wyświetlacze dla aptek (krzyże apteczne). Zapraszamy.