Katalog stron ABIX

Strona - Bożena Śmietana - psychoterapeuta z Jasła

Gabinet Psychologiczny i Wsparcia Psychoterapeutycznego w Jaśle jest otwarty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz poradnictwem psychologicznym. Mgr Bożena Śmietana to psycholog z 20-letnim doświadczeniem, opierająca się w swojej pracy na terapii poznawczo-behawioralnej. Pacjenci zgłaszający się do gabinetu mogą liczyć na pełne empatii podejście i poczucie bezpieczeństwa oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej.

Wpisy o zbliżonej tematyce

PORTFOLIO ARTYSTYCZNE - BOŻENA ROZPŁOCHOWSKA

Portfolio zawiera prace artystyczne z kilku kręgów sztuki, mianowicie: malarstwo ścienne, obrazy oraz gobeliny. Wszystkie prace zostały wykonane przez artystkę, Bożenę Rozpłochowską. Priorytetem jednak są malowidła ścienne, których wciąż przybywa wewnątrz galerii. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia materiałów zawartych na stronie.


Bożena Jaklik – Chirurg Plastyk

Doktor Bożena Jaklik to doświadczony specjalista w zakresie chirurgi plastycznej. Jej zespół przeprowadza operacje twarzy, piersi, brzucha oraz modelowanie sylwetki. Operacje plastyczne Katowice obejmują między innymi takie zabiegi jak zabiegi rozszczepów wargi i podniebienia, powiększanie biustu, liposukcja brzucha i ud, naprawa uszkodzeń pourazowych, plastyka brzucha, liposukcja podbródka, podniesienie łuków brwiowych, operacja powiek, a także zabiegi ginekomastii i zmniejszania piersi. Chirurgia plastyczna Śląsk umożliwia znaczną poprawę wyglądu, dzięki zaangażowaniu doskonałych specjalistów.


Winnica Vanellus Winnica w Jareniówce koło Jasła.

Winnica Vanellus Winnica w Jareniówce koło Jasła.


Psychoterapeuta Warszawa

Danuta Golec psycholog-psychoterapeuta - prywatna praktyka Warszawa: konsultacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna, indywidualna pomoc psychologiczna.


Psychoterapeuta Warszawa

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej - Monika Ziemba. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, psychoterapeuta, Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Warszawa.


psychoterapeuta poznań

Pomoc specjalisty psychoterapeutycznego zmienia nastawienie do życia. Rozmowa z psychiatrą okazuje się niezwykle podnosząca na duchu. Zmień podejście do otaczającego cię świata. Zrób pierwszy krok nim będzie za późno. Zapoznaj się z ofertą w sytuacjach kryzysowych. Cenne porady okażą się bezcenne dla ciebie.


Psychoterapeuta Wrocław

W-Centrum zaprasza do korzystania z oferty fachowej pomocy psychologicznej. Psychoterapeuta działający na terenie miasta Wrocław przygotuje indywidualną terapię. Formy terapii dobierane są indywidualnie, zależnie od zgłaszanych dolegliwości. Nasi eksperci udzielają swoim podopiecznym także wizyt w domu pacjenta. Potrafimy rozstrzygnąć trudne problemy i dobrać odpowiednią metodę leczenia. Leczymy depresję, nerwice, zaburzenia osobowości i psychotyczne. Pracownicy obiektu na co dzień pracują w wyspecjalizowanych szpitalach i poradniach.


Psychoterapeuta Wrocław

Celem funkcjonowania gabinetu psychologicznego we Wrocławiu jest świadczenie usług psychologicznych. Pomoc profesjonalnego psychologa zaczyna się od przeprowadzenia konsultacji. W trakcie ich trwania zostaje zdiagnozowany problem pacjenta z którym przychodzi do gabinetu. Psychoterapia indywidualna polega na systematycznych spotkaniach w celu rozwiązania problemu pacjenta. Terapeuta ma na celu odkrycie wewnętrznego świata klienta, jego marzeń, pragnień, emocji.


Psychoterapeuta szczecin

Witryna internetowa przyjmującego w Szczecinie psychologa, który posiada duże umiejętności i potrzebne w tej profesji doświadczenie. Oferta psychologa głównie obejmuje usługi takie jak między innymi konsultacja, psychoterapia indywidualna młodzieży oraz osób dorosłych, poradnictwo psychologiczne, psychoedukacja, etc. Aktualnie korzystanie z pomocy psychologów nie jest żadnym wstydem, a trzeba otwarcie napisać, że w wielu przypadkach psycholog jest niemal ostatnią deską ratunku. Więcej informacji na temat psychologa, jego usługach znaleźć można na stronie, zatem osoby zainteresowane psychoterapią powinny po prostu zajrzeć na nią.


Psycholog Psychoterapeuta Białystok

Jeśli szukasz ulgi od codziennych stresów, wsparcia podczas życiowych zmian, masz doświadczenia traumatycznych przeżyć lub potrzebujesz intensywnej psychoterapii dla bardziej złożonych problemów emocjonalnych rozpoczniemy pracę od określenia Twoich indywidualnych potrzeb i zasobów które już posiadasz. Następnie znajdziemy sposoby najbardziej efektywnej pomocy psychologicznej prowadzącej do pozytywnej zmiany. Pomagam posługując się technikami psychoterapeutycznymi dostosowanymi do specyficznych i unikalnych potrzeb każdej osoby.


psycholog, psychoterapeuta Agnieszka Folmert - Wrocław

Jestem psychologiem z 8-letnim stażem zawodowym. Oferuję pomoc psychologiczną oraz psychoterapię indywidualną i małżeńską. Prowadzę także grupy rozwoju osobistego i warsztaty psychoedukacyjne dla par. Oferuję pomoc osobom dorosłym, które: przeżywają trudności w związku z partnerem lub w relacjach z innymi ludźmi, cierpią na depresję, zaburzenia lękowe,zaburzenia odżywiania lub zaburzenia osobowości, doświadczają wielu problemów życiowych w związku z pochodzeniem z rodziny alkoholowej, chcą lepiej poznać siebie i pragną wzmocnić swoje poczucie własnej wartości. W swojej pracy kieruję się wytycznymi Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, jak również systematycznie korzystam z superwizji. Zapraszam.. tel.502442913 więcej na stronie: www.wroclaw-psycholog.pl


Counselling Gestalt - Psychoterapia, Rozwój osobisty - Psycholog, Psychoterapeuta, Katowice

Counselling jest to forma profesjonalnej pomocy drugiemu człowiekowi w zrozumieniu i rozwiązaniu problemów jego egzystencji, w sytuacji zagubienia, bezradności i cierpienia; a także i wtedy, gdy motywem sięgania po pomoc jest chęć poprawy jakości życia i dążenie do samorealizacji.


Psycholog Białystok, psychoterapeuta Białystok

Psychoterapia rodzin, małżeństw i par, terapia indywidualna - wykwalifikowani psycholodzy - psychoterapeuci.Gabinet Pomocy Psychologicznej i Terapii Rodzin "Włókiennicza MED" udziela pomocy rodzinom, małżeństwom i parom jak również prowadzi terapie indywidualne. Usługi świadczą wykwalifikowani psycholodzy - psychoterapeuci mgr Kinga Zajkowska - Prochor oraz mgr Tomasz Korytko.