Katalog stron ABIX

Strona - Veritas Care

Agencja opiekunek Veritas Care rekrutuje opiekunki osób starszych do pracy w Anglii. Firma z powodzeniem zajmuje się tym od lat i znana jest z wysokiej jakości świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki współpracy jedynie z tymi opiekunkami, które dobrze znają język angielski oraz mogą pochwalić się referencjami z poprzednich miejsc pracy. W zamian otrzymują one wysokie wynagrodzenia (do 12 tysięcy złotych na rękę miesięcznie) oraz pakiet bezpłatnych szkoleń. Szkolenia potwierdzane są certyfikatem, który wymagany jest w Wielkiej Brytanii.

  • Link do strony: veritas-care.pl
  • Data dodania: 2020-03-13 14:24:52
  • Ilość odsłon: 203

Wpisy o zbliżonej tematyce

Veritas Opieka: Praca w Niemczech dla opiekunek

Veritas Opieka zatrudni osoby zainteresowane podjęciem pracy w charakterze opiekunki seniora. Usługa dotyczy całodobowej opieki nad osobą starszą w jego domu. Agencja opiekunek Veritas to firma z długoletnim doświadczeniem związanym z zapewniamy opieki senioralnej na terenie Niemiec. Zatrudnione przez nas opiekunki mogą liczyć na całodobową opiekę koordynatora oraz na pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją tego typu pracy. W Veritas Opieka zarobić można nawet 8500 zł na rękę w jeden miesiąc. Na naszej stronie regularnie publikujemy aktualne, sprawdzone oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym blogiem. Znajdują się tam przydatne lekcje języka niemieckiego oraz przydatne informacje odnośnie pracy w Niemczech. Oferujemy jedynie sprawdzone miejsca pracy (tzw. Sztele) oraz stałe wsparcie koordynatora. Opiekunka Seniora, która z nami współpracuje może liczyć na bezpłatny transport zarówno do, jak i z Niemiec. Czego wymagamy od osób chętnych do pracy? Przede wszystkim wcześniejszego doświadczenia w opiece nad osobą starszą. Równie ważny jest stopień znajomości języka niemieckiego. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą – zapraszamy do kontaktu. Szczegóły na stronie www.


Zepter Home Care Cieszyn

Od 20 lat firma Zepter zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia i profilaktyką zdrowotną. Dział Home Care /czysty dom/ jest najmłodszy. Wprowadzamy na rynek najbardziej nowoczesne rozwiązania służące wyeliminowaniu z pomieszczeń wszędzie obecnych zanieczyszczeń.


Agencja Opiekuńcza Care Services

Care Services to agencja opiekuńczo - szkoleniowa zajmująca się opieką domową nad osobami starszymi i osobami niepełnosprawnymi w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Ponadto agencja zajmuje się szkoleniami opiekunów medycznych i doradztwem w zakresie opieki nad pacjentem w warunkach domowych. Pacjenci oddawani są pod opiekę doświadczonych pielęgniarek, fizjoterapeutek, ratowników i opiekunów medycznych. W zakres opieki wchodzą: całodobowa lub całodzienna opieka nad pacjentem w jego domu, opieka nad domem, jazda samochodem oraz opieka nad zwierzętami domowymi.


Care Center Sara – TELEOPIEKA

Teleopieka - Pierwszy w Polsce Osobisty System Wzywania Pomocy dostępny 24 godziny na dobę