Katalog stron ABIX

Strona - Kancelarie frankowe

Wizytówki kancelarii frankowych obejmują informacje o adresach oraz miejscach lokalizacji prawników, którzy pomagają ofiarom banków. Jeżeli myślisz nad wyborem prawnika, który będzie prowadzić Twoje sprawy przeciwko instytucji finansowej to trafiłeś bardzo dobrze. Wszyscy z radców zostali zweryfikowani pod kątem wiedzy. Są to także kancelarie, które nie tylko wygrywają w sprawach frankowych, ale także niosą pomoc pro bono tym frankowiczom, którą są w wyjątkowo trudnej sytuacji: są zagrożeni licytacją przez banki. Doświadczenie prawnika prowadzącego sprawę frankową jest istotną sprawą. Prawnicy ci muszą posiadać nie tylko doskonałą wiedzę na temat produktów bankowych: kredytów indeksowanych do CHF i denominowanych w walutach obcych, ale także znać się na szczegółach argumentacji w przypadku kredytów indeksowanych i denominowanych, wiedzieć czym są klauzule abuzywne i znać wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – TSUE jak i wyroki Sądu Najwyższego w tych sprawach. Istotne znaczenie ma także wiedza w temacie uchybień w informowaniu na temat tzw. ryzyka walutowego. Posiadane w bazie informacji kancelarie frankowe spełniają te wymogi. Nasza strona obejmuje także dane o powództwach znajdujących się w sądach przeciwko instytucjom finansowym. Odnajdziesz tam listę spraw z informacjami takimi jak: sygnatura sprawy, kancelaria prowadząca sprawę dotyczącą kredytu frankowego, wyroki sądu pierwszej i drugiej instancji czy także daty wyroków. Prowadzone są także statystyki wygranych i przegranych spraw w pierwszej instancji, w drugiej instancji oraz wyroki prawomocne. W bazie prowadzone są sprawy przeciwko wszystkim bankom: mBank, Alior Bank, Deutsche Bank, WBK, Raiffeisen, Nordea i innych. Znacznie ma również to, że na stronie opublikowane są daty i godziny rozpraw z bankami. Sprawy te dotyczą spraw kredytów denominowanych i indeksowanych, Bankowego Tytułu Egzekucyjnego i Nakazów Zapłaty.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Kancelarie prawne

Prezentujemy adresy kancelarii prawnych w Polsce. Znajdziesz u nas dla siebie prawnika oraz adwokata ze swojego miasta, serdecznie zapraszamy.


Kancelarie tajne - budowa, modernizacja, wyposażanie

Firma „J&W” ZRB zajmuje się: - kompleksową realizacją kancelarii tajnych i kryptograficznych , - zabezpieczeniami mechanicznymi obiektów specjalnych (banki, magazyny broni), - dostawą sejfów, szaf stalowych na dokumenty niejawne, drzwi antywłamaniowych specjalnych, - doradztwem projektowym w dziedzinie zabezpieczeń antywłamaniowych, - robotami remontowo-budowlanymi w obiektach specjalnych.


Kancelarie prawne Bukowski – prawo autorskie.

Kancelarie Prawne Bukowski – prawo autorskie. Kancelarie oferują obsługę prawną z zakresu – prawo autorskie, prawo reklamy, autorskie prawo umów.


Kancelarie Prawne Mecenas porady i obsługa prawna

Kancelarie Prawne Mecenas oferują porady prawne w zakresie: prawo pracy, cywilne, gospodarcze (obsługa prawna przedsiębiorców) i karne (obrona). Pomagamy w przeprowadzaniu rozwodów, w sprawach z zakresu ubezpieczeń, wypadków drogowych prowadzimy sprawy nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych.


Adwokaci Radcowie prawni Radcy prawni Doradcy podatkowi Kancelarie

Arendarski-Stejblis - kancelarie prawne: doradztwo podatkowe, procesy sądowe. Radcowie prawni, adwokaci. Finanse i podatki - Warszawa