Katalog stron ABIX

Strona - Piec konwekcyjno parowy

Wyposażenie cukierni, maszyny cukiernicze czy też wyposażenie piekarni od najlepszych producentów? Oczywiście doskonałej jakości urządzenia oferujemy w firmie Jeremy. Nasza firma dostarcza również takie produkty jak choćby krajalnica do chleba, jak piec do chleba czy tez piec piekarniczy oraz piec cukierniczy. Zapraszamy do firmy Jeremy

  • Link do strony: jeremy.pl
  • Data dodania: 2017-09-26 20:54:43
  • Ilość odsłon: 117

Wpisy o zbliżonej tematyce

Piece konwekcyjno parowe - Krak Gastro

Krak Gastro - Krakowska spółka z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym zaopatrzeniu pomieszczeń gastronomicznych. Firma oferuje bogaty wybór profesjonalnych urządzeń gastronomicznych m.in.: piece konwekcyjno parowe, meble ze stali nierdzewnej, zmywarki gastronomiczne, ciągi kuchenne, ciągi wydawcze oraz wiele więcej.


Piec CO

Co znajdziemy na tej stronie ? Przede wszystkim można znaleźć kalkulatory, za pomocą których możemy obliczyć na przykład modernizację ogrzewania EfektywnośćPlus, a także wiele innych rzeczy ! Poza tym na stronie o piecach na drewno, piecach gazowych i wiele innych ciekawych materiałów.


Piec na pelety

Biopal, Szczecin. Produkcja, sprzedaż paliwa z biomasy - pelety (pellets, pellety). Ogrzewanie - oferujemy kotły, piece, kominki na pelety. Pelety to naturalna energia odnawialna XXI wieku. Zapraszamy po ekologiczne kominki, kotły i inne systemy grzewcze na pelety.


piec kremacyjny TABO

Producent niezawodnych pieców kremacyjnych TABO, urządzenia te są najpopularniejszymi piecami kremacyjnymi w Europie i w Polsce. TABO Incinerator AB produkuje wyłącznie piece kremacyjne już od ponad 80 lat, w tym czasie zaoferowała swoim klientom 10 modeli pieców. Obecnie oferowany jest wynikiem wieloletnich doświadczeń i daleko posuniętej automatyzacji systemu sterowania i nadzoru nad urządzeniem. Dzięki temu piec ten jest doceniany jako wzorzec pieców kremacyjnych, którego konstrukcja gwarantuje nie tylko najbezpieczniejszy ekologicznie przebieg spopielenia, ale również ekonomiczny i z pełnym poszanowaniem dla godności osoby zmarłej.


Kocioł co, Piec co - sklep

Centralne ogrzewanie to domena sklepu www.fuego.pl. Znajdziesz tutaj piece, grzejniki, kominki, piece Vaillant, Klimosz, Viadrus i inne znane marki w atrakcyjnych cenach z szybką wysylką na terenie kraju. Zapraszamy na tanie zakupy internetowe.


piec kremacyjny TABO 2010

najnowszy piec kremacyjny TABO 2010, jest najbardziej ekologicznym piecem kremacyjnym na świecie, potrzebuje do przeprowadzenia kremacji 10 kg oleju opałowego czyli o połowę mniej niż najlepszy konkurent; udało się to osiągnąć przez zastosowanie wielostopniowych wymienników ciepła które wielokrotnie wykorzystują energię powstałą podczas spopielenia; piec kremacyjny TABO 2010 równocześnie emituje mniej spalin do środowiska przez co nie przyczynia się do potęgowania efektu cieplarnianego.


PIEC: PORADY PHP, CSS, HTML, FLASH, JavaScript, c, c++

Zbiór tutoriali, wskazówek, porad dotyczących programowania, obsługi windowsa, a także programów biurowych, graficznych.


Saunatech - sauna fińska, piec na drewno, sauna domowa

Od dawien dawna znane jest pozytywne oddziaływanie sauny. Tudzież powinno się by było zastanowić się z jakiej przyczyny tak jest. Odpowiednio by było zrozumieć każdy rodzaj sauny. A to jest: sauna fińska, nazywana także suchą, to sauna w której wysoka temperatura dosięga nawet do 100 stopni Celsjusza a wilgotność jest nieduża. Sauna parowa, oznaczana jednocześnie łaźnią rzymską, charakteryzuje się za to mniejszą temperaturą wnętrza do 50 oC, wilgoć jest w tamtym miejscu o wiele większa i zdoła docierać do 100%. Tudzież innowacyjność sauny infrared polega na zastosowaniu promienników podczerwieni w miejsce pieca. Wszystko to czyni, że każdy potrzebowałby wyposażyć się w niezbędne osprzęt do sauny, a przede wszelkim poznać jaka jest faktyczna cena, a dodatkowo budowa takiej sauny aby zbudować sobie domowe SPA, tzw. sauna domowa. Powinno się by było na własnej skórze wyczuć pozytywny wpływ przebywania w saunie.


Novitek - akcesoria do sauny, sauny fińskie, piec do sauny

Teraz w internecie odnaleźć można bez liku firm oferujących swoje usługi - ale u jakiej jest sauna najtaniej? Firmy takie proponują także konstrukcję sauny w domu - z reguły wybierana jest sauna fińska. W firmie sauna bydgoszcz nabyć można piec do sauny - na drewno lub też piec elektryczny. Badania archeologiczne wskazują na to, iż od ery kamienia ludzie stosowali metody naprzemiennych bodźcówcieplnych.Takie metody prawidłowo oddziaływają na zdrowie i wytrzymałość. Zakłada się, iż przemiana temperatury ciała, a zarówno zmiany hormonalne zachodzące przez kąpieli w saunie są przyczyną podniesienie tempa metabolizmu oraz wzrostu konsumpcji tlenu o 20%. Sauna, o ile należycie z niej się używa, może dostarczyć wiele wartościowych zdrowotnych skutków.