Katalog stron ABIX

Strona - Maszyna pakująca - Turpak.pl

Firma Turpak specjalizuje się w produkcji urządzeń pakujących, które posiadają niezwykle szerokie zastosowanie. Przede wszystkim wykorzystywać można je w zakładach pracy, gdzie maszyna do pakowania w dużej mierze usprawnia pracę produkcyjną. Zdecydować można się chociażby na dodatkową zgrzewarkę kątową, czy też efektywne systemy pakujące sprawdzające się w każdej sytuacji. Maszyny pakujące są pewne w użytkowaniu oraz bardzo proste w obsłudze, są również bezproblemowe w konserwacji i pielęgnacji, dzięki czemu mogą funkcjonować z powodzeniem przez wiele lat. W firmowej ofercie osiągalne są one w niesłychanie przyjaznych cenach.

  • Link do strony: turpak.pl
  • Data dodania: 2017-08-29 11:52:17
  • Ilość odsłon: 189

Wpisy o zbliżonej tematyce

Maszyna do wdmuchiwania

Zajmujemy się sprzedażą maszyn Tajfun do wdmuchiwania izolacji oraz świadczymy usługi termoizolacji budynków metodą wdmuchiwania materiału celulozowego, styropianowego lub granulatu z wełny mineralnej Jesteśmy kooperantem czeskiej firmy Enroll CZ, specjalizującej się od 16 lat w ekologicznym przetwarzaniu odpadów przemysłowych, z których następnie produkowane są materiały do izolacji termicznej. Zajmujemy się sprzedażą maszyn Tajfun do wdmuchiwania izolacji oraz świadczymy usługi termoizolacji budynków metodą wdmuchiwania materiału celulozowego, styropianowego lub granulatu z wełny mineralnej.


cukrowa wata maszyna do waty cukrowej popcorn patyki

cukrowa wata kolorowa, wielkość waty nieograniczona, maszyna do waty cukrowej dmucha watę szalem w górę, bardzo szybka maszynka, niesamowicie wydajna, ekonomiczna, stworzona do zarabiania, do pracy ciągłej, bardzo mało zużywa prądu 12V/220V i gazu z butli. Składa się i rozkłada w ciągu 2 minut. Wszystkie elementy na wcisk i zacisk, czyli bez użycia śrub i śrubokrętów. Piękny nowoczesny wygląd w kolorze srebra. Maszyna do waty cukrowej błyszczy, osłona jest lustrzana lub przezroczysta - to do wyboru. Na tej maszynce można kręcić watę z odległości, tzn. odchodząc od niej nawet na 10 metrów. Wata cukrowa pójdzie za patykiem! Kolorowa wata cukrowa, bo z barwnikami spożywczymi i do tego w różnych smakach: toffee, cola, wanilia, kokos, kawa, czekolada, malina, jabłko, banan, cytryna, pomarańcza i tak 40 smaków. Serwis części zamiennych na wiele lat. Naprawiamy i modernizujemy inne modele maszyn do waty cukrowej. Proszę dzwonić i pytać o usługę naprawy, ulepszenia Państwa starej maszynki. Patyki do waty cukrowej w różnych cenach i gatunkach. Upust dla stałych klientów i od ilości. Barwniki i aromaty do waty. Maszyna do waty cukrowej LIDER2011 cena 1350 zł. Maszyna TURBO LIDER2011 cena 4.000 zł. Turbo sama nawija watę. Turbo ma zasyp 2 szklanek cukru na raz. W ramach zakupu urządzenia do wyrobu waty cukrowej dajemy GRATIS przeszkolenie z obsługi. Na telefon udzielamy rad naszym klientom. Proszę dzwonić na nr: 600-137-030. Proszę pisać SMS jeżeli telefon nie odbiera.