Katalog stron ABIX

Strona - Pilates Wilanów

Certyfikowany instruktor pilatesu oferuje zajęcia na warszawskim Wilanowie indywidualne w Twoim domu. Polega on na wykonywaniu wolnych ale za to bardzo dokładnych ruchów. Taka gimnastyka pozwala na bardzo szybkie zmniejszenie się tkanki tłuszczowej, uelastycznienie i wzmocnienie mięśni, dzięki czemu całe ciało staje się bardziej sprężyste i elastyczne. Nie bez znaczenia jest także jej zbawienny wpływ na zdrowie kręgosłupa i stawów, dzięki czemu ćwiczyć może każdy bez względu na wiek czy stopień zaawansowania. Trening trwa kilkadziesiąt minut, a kończy go sesja rozciągająca. Pilates to jakość, a nie ilość dlatego maksymalna ilość powtórzeń nie jest duża. Pilates uczy również pełnego i prawidłowego oddechu. Ponadto poprawia koncentrację, ponieważ wymaga skupienia, które jest potrzebne, aby udało się wyodrębnić konkretne mięśnie i wykonywać precyzyjne ruchy.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Elektryk Wilanów Konstancin

Na przedstawianej witrynie internetowej mogą się Państwo zapoznać z interesującą propozycją firmy, która działa na rynku usług elektrycznych. Podstawowym terenem obsługiwanym przez elektryków jest Warszawa, np. takie dzielnice jak Wilanów, czy Konstancin-Jeziorna. Zespół trudni się niewielkimi naprawami instalacji elektrycznej zarówno w domkach jednorodzinnych, mieszkaniach, jak i pomieszczeniach użytkowych. Specjalnością firmy jest podłączenie płyt i kuchenek indukcyjnych. Elektrycy wykonują też zlecenia odnoszące się do konserwacji elektrycznej hal magazynowych i osiedli. Ceny za usługi ustalane są za każdym razem indywidualnie. Zapraszamy do współpracy


Przedszkole Warszawa Wilanów

Każdy rodzic z województwa mazowieckiego, który chce aby jego dziecko miało zapewnioną fachową opiekę oraz odpowiedni program nauczania powinien sprawdzić ofertę niepublicznego przedszkola "Chatka Małolatka" na warszawskim Wilanowie lub Mokotowie (Sadyba). W obydwu przedszkolach w Warszawie Twoje dziecko będzie miało zapewnione: interesujące zajęcia (w tym bardzo wiele realizowanych w ramach podstawowego czesnego), domową atmosferę w przedszkolu oraz pomoc troskliwego personelu. Zadbaj o właściwy rozwój swojego dziecka i zapisz je do "Chatki Małolatka" - niepubliczne przedszkole Warszawa Wilanów lub Mokotów.


Salon Spa Wilanów przywraca harmonię ciała i ducha

SPA Wilanów to wyjątkowe miejsce w zacisznym zakątku Wilanowa. Na gości czeka 5 gabinetów: gabinet masażu, 2 nowoczesne gabinety kosmetyki twarzy i ciała, gabinet kąpielowy oraz gabinet pielęgnacji dłoni i stóp. Specjalnością są kuracje odmładzające. Nowości: Manicure japoński - wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne poprzez wmasowanie odżywczej pasty w płytkę paznokcia. W skład preparatów wchodzą: witaminy A+ E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Naturalny, perłowy połysk utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Laser •Ellipse to najnowszej generacji technologia, która pozwala na leczenie szerokiego wachlarza rozmaitych problemów skórnych. To innowacyjny i zaawansowany technologicznie produkt, którego skuteczność potwierdzona jest szczegółowymi badaniami klinicznymi. Ten system oferuje nie tylko różnorodność zastosowań, ale można też, z powodzeniem, stosować go na różnych typach skóry. Laser działa na zasadzie technologii Dual Mode Filtering. Pozwala ona filtrować te fale promieni świetlnych, które mogłyby być potencjalnie szkodliwe i nieprzydatne. Technologa ta gwarantuje optymalne i skuteczne działanie Laseru Ellipse podczas zabiegów i minimalizuje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Wszystkie zabiegi laserem Ellipse mogą być wykonywane niezależnie od pory roku.


Dominik Szeląg - kandydat do Rady Dzielnicy Wilanów z listy Platformy Obywatelskiej

Dominik Szeląg - kandydat do Rady Dzielnicy Wilanów z listy Platformy Obywatelskiej, numer 1 na liście PO, PO Warszawa, Platforma Obywatelska