Katalog stron ABIX

Strona - wędliny

Poszukujesz tej hurtowni, która może bardzo szybko dowieźć do Ciebie słodycze, mrożonki, nabiał, mięso, prasę, warzywa bądź owoce? To wszystko oczywiście w rewelacyjnej jakości, bez żadnego cienia wątpliwości za jedne z lepszych cen w Polsce? A więc zapraszamy do bliższego zapoznania się z akurat naszą ofertą. No co jak co, lecz w mieście Kostrzyn nad Odrą mieści się Euro-Hurt, hurtownia godna dużej uwagi. Kostrzyn znajduje się na obszarze województwa lubuskiego, a więc nieopodal Niemiec - korzystne umiejscowienie sprawia, że Euro-Hurt niemałą ilość odbiorców ma we właśnie RFN, Holandii albo Wielkiej Brytanii. W Southampton, tzn. w Anglii, ma drugą hurtownię, głównie kierującą swoją ofertę do prowadzących polskie sklepy.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Wędliny

Zakłady Mięsne Nowak - serwis firmowy. Na stronie informacje o firmie, produktach wytwarzanych przez zakłady mięsne Nowak, takich jak: wędliny kanapkowe, wędzonki, wędliny surowe, kiełbasy suche i podsuszane i innych.


przyprawy do wędliny

AMCO jest polskim producentem dodatków uszlachetniających dla przemysłu spożywczego. Od wielu lat koncentrujemy się na oferowaniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań technologicznych dla produkcji mięsnej i drobiarskiej. Zakład produkcyjny składa się z: linii produkcyjnej mieszanek przyprawowych i marynat, maszyny do konfekcjonowania wyrobów finalnych, magazynu surowców i wyrobów gotowych. Nasi technologowie pracują nad nowymi produktami w nowocześnie wyposażonym laboratorium. AMCO działa na terenie całego kraju dzięki naszym regionalnym przedstawicielom handlowym i technologom, którzy czuwają nad pomyślnym i efektywnym wdrożeniem naszych produktów w zakładach mięsnych. Mieszanki AMCO cieszą się popularnością nie tylko na rynku rodzimym, ale i na wschodnim, głównie w Rosji i na Białorusi.


Zakłady Mięsne Kwiatek - wędliny

Produkcja wędlin w szerokim asortymencie, rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego. Uprawnienia eksportowe do krajów UE.


Zakłady mięsne GAIK - mięso, wędliny

Zakłady mięsne GAIK z siedzibą w Niedośpielinie produkują wysokiej jakości wędliny (kiełbasy, szynki, parówki, kiełbasy cienkie, boczki, wędliny drobiowe, wędliny podrobowe) oraz mięso garmażeryjne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.