Katalog stron ABIX

Strona - Bożena Jaklik – Chirurg Plastyk

Doktor Bożena Jaklik to doświadczony specjalista w zakresie chirurgi plastycznej. Jej zespół przeprowadza operacje twarzy, piersi, brzucha oraz modelowanie sylwetki. Operacje plastyczne Katowice obejmują między innymi takie zabiegi jak zabiegi rozszczepów wargi i podniebienia, powiększanie biustu, liposukcja brzucha i ud, naprawa uszkodzeń pourazowych, plastyka brzucha, liposukcja podbródka, podniesienie łuków brwiowych, operacja powiek, a także zabiegi ginekomastii i zmniejszania piersi. Chirurgia plastyczna Śląsk umożliwia znaczną poprawę wyglądu, dzięki zaangażowaniu doskonałych specjalistów.

Wpisy o zbliżonej tematyce

PORTFOLIO ARTYSTYCZNE - BOŻENA ROZPŁOCHOWSKA

Portfolio zawiera prace artystyczne z kilku kręgów sztuki, mianowicie: malarstwo ścienne, obrazy oraz gobeliny. Wszystkie prace zostały wykonane przez artystkę, Bożenę Rozpłochowską. Priorytetem jednak są malowidła ścienne, których wciąż przybywa wewnątrz galerii. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia materiałów zawartych na stronie.


Chirurg naczyniowy

Stadmedica jest rodzinną firmą, której głównym celem jest leczenie pacjentów według najwyższych światowych standardów medycznych. Początek swojej działalności datujemy na rok 1987, kiedy to utworzone zostały pierwsze gabinety: stomatologiczny i chirurgiczny. Z myślą o naszych pacjentach w roku 2009, przenieśliśmy działalność do nowo wybudowanego, nowoczesnego Centrum Medycznego przy ulicy Nakielskiej 327. Dzięki uznaniu naszych pacjentów możemy stale podnosić poziom i zakres naszych usług. Gwarancją najwyższej jakości standardów medycznych jest w pełni wykwalifikowana, doświadczona kadra specjalistów, dla których Państwa zdrowie jest najważniejsze. Świadczymy usługi prywatnie jak i na Narodowy Fundusz Zdrowia. Oferta naszych usług jest realizowana dzięki kadrze doświadczonych i kompetentnych lekarzy. Gwarancją jakości i komplesowości świadczonych usług medycznych realizowanych w naszej placówce jest kadra doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy


Schelldent - chirurg szczękowy Bydgoszcz

Potrzebujesz szybkiej pomocy stomatologicznej? Odczuwasz ostry ból? Z pomocą przyjdzie ci pogotowie dentystyczne w Bydgoszczy, które jest czynne w weekendy. Do wyboru jest stomatolog w Bydgoszczy lub Toruniu. Ponadto jest u nas dostępny dentysta, chirurg szczękowy. Oferujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji, implantologii, periodontologii oraz protetyki. Już wkrótce w naszym gabinecie dostępna będzie stomatologia estetyczna. Zajrzyj na schelldent.pl i zdobądź więcej interesujących informacji.