Katalog stron ABIX

Strona - Odpis aktualny z KRS.

Odpis z Krajowego Rejestru Sądowego (odpis KRS) jest ważnym dokument, który potwierdza tożsamości podmiotów gospodarczych, które złożyły wpis do KRS, w tym spółek prawa handlowego, stowarzyszeń itd. Odpis z KRS jest wydawany w formie papierowej - wydruku komputerowego. Każdy wydany przez Sąd odpis jest opatrzony pieczęciami sądowymi. Obecnie istnieje możliwość uzyskania odpisu drogą internetową. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.rejestr.pl Można również uzyskać odpis w oddziałach Sądu: KRS Lublin, KRS Poznań, KRS Wrocław, KRS Katowice, KRS Łudź, KRS Rzeszów, KRS Kraków, KRS Kielce, KRS Szczecin, KRS Toruń, KRS Zielona Góra, KRS Gorzów, KRS Opole, KRS Białystok, KRS Olsztyn.

  • Link do strony: rejestrkrs.pl
  • Data dodania: 2012-12-03 14:47:53
  • Ilość odsłon: 757

Wpisy o zbliżonej tematyce

Pobierz odpis KRS online

Z odpisKRS.pl w szybki sposób pobierzesz odpis KRS z dostawą do Twojego biura. Dzięki naszej usłudze oraz intuicyjnej i szybkiej wyszukiwarce KRS wyszukasz podmiot, którego odpis KRS chcesz zamówić. W serwisie dostępne są do zamówienia: - aktualny odpis KRS (wraz z pieczęciami sądu) - pełny odpis KRS (wraz z pieczęciami sądu) Zamówienie można już zrealizować do 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty i wyboru przesyłki w formie kuriera. Dostarczamy odpisy KRS na terenie całej Polski. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze, pobierz odpis KRS online już teraz!


KRS Ekspres - odpisy z KRS online

Dokumenty z rejestru przedsiębiorców, dłużników, zastawów. Odpisy z Krajowego Rejestru Sądowego w ciągu 24 godzin dzięki serwisowi online KRS Ekspres.


Odpis z Księgi Wieczystej

Odpis z Księgi Wieczystej Warszawa przez internet. Wypisy i odpisy z Ksiąg Wieczystych i KRS Krajowego Rejestru Sądowego w 24 h


Aktualny kurs dolara

Kursdolara.com.pl to portal zawierający niezbędne informacje o dolarze amerykańskim. Umieszczamy wszystkie nowości ze świata walut, przede wszystkim powiązanych z dolarem. Informujemy o najnowszych prognozach i doniesieniach. Na naszej witrynie poznasz bieżące kursy walut wedle danych przekazywanych przez Narodowy Bank Polski, oraz w prosty sposób będziesz mógł przeliczyć daną walutę na inną dowolnie wybraną, używając naszego darmowego przelicznika walut. Znajdziesz tu także wiadomości na temat najsłynniejszej na świecie giełdy walut - Forex.


Aktualny kurs euro

Nasza witryna kurs euro została napisana, z myślą o wszystkich którzy są zainteresowani na bieżącą walutą euro, a dodatkowo preferują znać jej aktualny kurs w bankach (EUR). Dane zawarte na tej witrynie zostają z dokładnością wykonane na bazie danych jakie zamieszcza Narodowy Bank Polski. Dzięki naszej stronie poznasz średni kurs waluty Euro, danego dnia, oraz dzięki wykresom będziesz mógł sięgnąć głębiej i prześledzić jak kształtowała się sytuacja wcześniej.


Odpisy z KRS

Wypisy i odpisy z KRS. Odpis z KRS i wypis z Księgi Wieczystej. Księgi Wieczyste i Krajowy Rejestr Sądowy Warszawa przez internet