Katalog stron ABIX

Strona - Pontony

Proscan Marine to firma, którą założyli pasjonaci wędkarstaw i sportów motorowych. Stworzyliśmy pontony, które spełniają najbardziej wymagające oczekiwania. W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone, najbardziej użyteczne i komfortowe modele. Cały czas udoskonalamy nasze produkty rozwijajać naszą działalność. Jednocześnie organizujemy spływy pontonowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych. Spływ może trwać od jednego do kilkunastu dni. Zapraszamy klientów indywidualnych a także firmowych.

Wpisy o zbliżonej tematyce

pontony Szczecin

Pontonik.pl to sklep ze sprzętem dla motorowodniaków, jak i dla żeglarzy. W sklepie znajduje się największy w Polsce wybór profesjonalnych pontonów najwyższej jakości w niewiarygodnie niskich cenach. Pontonik oferuje również szereg silników zaburtowych takich firm jak Tohatsu, Selva, Suzuki czy Seaking, które można nabyć w atrakcyjnych cenach. W sklepie nabędziesz szereg akcesoriów do pontonów i sprzętu żeglarskiego. Kontaktując się pracownikami serwisu możesz zawsze liczyć na fachową poradę oraz pomoc.


pontony wędkarskie

Witryna dystrybutora wysokiej klasy pontonów profesjonalnych, wędkarskich, sportowych i motorowych. W ofercie także łodzie hybrydowe RIB. Firma posiada również sklep, gdzie oferuje prezentację pontonów na miejscu z instrukcją ich rozkładania i składania. Zaletą jest bliskość wody. Na życzenie możliwość zwodowania wybranego pontonu. Pontony Wild Lake Group są oferowane w najszerszym w Polsce zakresie kolorystycznym tzn. możliwość wyboru koloru, modelu, rodzaju podłogi. Pontony oferowane są w wersji z podłogą listwową jak i z kilem z podłogą drewnianą, aluminiową, airmatą i unikalną podogą VIB. Do wyboru są również małe pontony wędkarskie, które znajdują grono zwolenników np wędkarstwa karpiowego. Kupując ponton Wild Lake Group masz pewność trafnego wyboru sprzętu na lata