Katalog stron ABIX

Strona - copywriter

Art-Copywriter to profesjonalne biuro copywriterskie, w którym pracują ludzie, którzy na codzień zajmują się tworzeniem, redagowaniem i edytowaniem tekstów tak na strony internetowe, jak i ofert reklamowych i artykułów do czasopism. Doświadczony copywriter pomoże Ci zaistnieć w Sieci poprzez zapełnienie Twojego portalu interesującą treścią, która zwiększy skuteczność Twojej firmy.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Copywriter

Oferuję pisanie tekstów na zlecenie, korygowanie publikacji i korektę zadanych publikacji zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Realizuję zlecenia tych wszystkich osób, firm i instytucji, które życzą sobie polecić przeprowadzenie tego gatunku prac znającej się instytucji. Mam za sobą długotrwałe praktyki - dziennikarskie, redakcyjne i korektorskie, bez przerwy oferowane. Działałam zarówno w prasie komercyjnej, jak i firmowej (custom publishing), przeprowadzając nieodzowne prace związane z wykonaniem oraz emisją publikacji, folderów, plakatów, ulotek oraz pozostałych materiałów drukowanych oraz elektronicznych. Powierzone mi do opracowania artykuły realizuję w sprzyjających terminach, według ustalonych wcześniej z Klientami warunków. Wykonuję swoje zadania w sposób profesjonalny i terminowy. Jestem ekspertem o obfitej wiedzy z zakresu poprawności języka ojczystego, edytorstwa, wyczuciu różnych zwyczajów językowych. Do moich zalet można zaliczyć takżekreatywność – zarówno w wykonywaniu aktualnych projektów wydawniczych, jak i ponadstandardowej realizacji zleconych zadań dziennikarskich czy redakcyjnych.


Copywriter Opole

Twoja firma potrzebuje genialnych i perswazyjnych tekstów na swoją stronę internetową? A może chciałbyś teraz wyróżnić się na rynku i rozpocząć prowadzenie własnego bloga? Contweb oferuje obsługę social media oraz firmowych blogów. Poza tym każdego dnia realizujemy strategię pozycjonowania stron na lokalnych bądź nawet i światowych rynkach. Jeśli już teraz potrzebujesz firmy, zgłoś się już dziś do nas!


Copywriter Damian Grądzki - seo-synonimy.pl

Fachowe usługi SEO oferowane przez fachowca, który zdobywa doświadczenie na krajowej i międzynarodowej arenie SEO. Jeżeli potrzebują Państwo tekstów do pozycjonowania, wpisów reklamowych bądź contentu z zakresu copywritingu SEO - zapraszam do współpracy. Poza tym oferuję możliwość wykonywania audytów SEO oraz UX i zastosowań zmian optymalizacyjnych. Wszystko dla poprawienia pozycji Państwa strony w wynikach wyszukiwania. Opisy pojedynczych usług znajdują się na domenie - Damian Grądzki - uprzejmie zapraszam do skorzystania z usług!


Copywriter - Przepisywanie prac, podręczniki CD, gotowe prace & more...

Komputerowe przepisywanie prac, skanowanie, ksero, drukowanie, kopiowanie płyt CD, DVD, tworzenie stron WWW, redagowanie prac, pisanie wypracowań i wiele, wiele więcej...