Katalog stron ABIX

Strona - Gumy i żelki

Największy portal o gumach i żelkach w Polsce! Gumyizelki.pl to jedyny w kraju portal poświęcony gumom do żucia i rozpuszczalnym oraz żelkom. Na stronie znajdują się najświeższe informacje z branży gumo-żelkowej, ciekawostki, opisy producentów, zdjęcia produktów i konkursy z nagrodami. Dodatkowo każdy użytkownik może podzielić się swoją opinią na temat prezentowanych słodyczy oraz zapoznać się z ocenami innych użytkowników. Zapraszamy!

  • Link do strony: gumyizelki.pl
  • Data dodania: 2012-01-26 18:19:29
  • Ilość odsłon: 472

Wpisy o zbliżonej tematyce

Palenie gumy

Strona fanów tuningu samochodów i motocykli oraz palenia gumy! Auta po tuningu, gadżety, felgi, chip, samochody po tuningu. Relacje z targów motoryzacyjnych, spotów tuningowych, prezentacje najciekawszych samochodów. Samochody są naszą wspólną pasją! Zapraszamy do odwiedzenia superdriver.eu!!!!!!!!!


ARTYKUŁY Z GUMY EDWARD RACHWAŁ

Firma została założona w 1992 roku, jako przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stara Wieś Druga w województwie Lubelskim. Obecnie nasza firma specjalizuje sie w palcach do skubarek i łapach do szczeciniarek. Stosujemy mieszanki gumowe najwyższej jakości, doceniło to wielu Naszych odbiorców krajowych jak i zagranicznych .Mocną stroną Naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży, które cechuje Nas wysoką jakością produktów, terminowością dostaw i elastyczną obsługą klienta. Stawiamy na nowe technologie i rozwiązania dzięki czemu powiększamy grono naszych odbiorców.