Katalog stron ABIX

Strona - strojenie pianin

Strojenie pianin to odpowiedzialne zadanie, którego podjąć się powinni wyłącznie doświadczeni fachowcy. Zbytnia śmiałość w tej pracy przy nie wystarczających umięjętnościach może bardzo zaszkodzić i doprowadzić do awarii instrumentu. Z tego też względu strojenie pianina powinno powierzać się specjaliście. Firma Piano Forte to doświadczony zespół rzemieślników i fachowców podejmujących nawe najbardziej niełatwe zaadania. Strojenie fortepianów Oraz innych instrumentów także trzeba do oferty spółki, dlatego zapraszamy serdecznie do naszego salonu muzycznego w którym można również dokonać zakupu instrumentów muzycznych a transport zakupów powierzyć nam.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Fortepiany, strojenie pianin

Zajmujemy się sprzedażą fortepianów i pianin oraz renowacją i strojeniem tych instrumentów. Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę firmy Wendl & Lung z Austrii.


Strojenie pianin, fortepianów

Pianina, fortepiany – w ofercie strojenie fortepianów, renowacja, komis fortepianów, pianin.


Konrad Kucharski - strojenie, naprawa, r

Strojenie i naprawa pianin i fortepianów.


transport pianin

Kompleksowe przeprowadzki Szczecin, Polska, Europa. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Jesteśmy firmą elastyczną, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta. Głównym naszym celem jest wykonanie usługi, z której będą Państwo usatysfakcjonowani zarówno pod względem jakości jak i ceny. Kompleksowe przeprowadzki (domy, mieszkania, biura, magazyny, hale, instytucje, lokale itp.), Kompleksowe porządkowanie (piwnice, strychy, poddasza, hale, magazyny, lokale itp.),


Transport pianin Wrocław

Strona firmy Mikiewicz oferującej przewóz ładunków ponadgabatyrowych, takich jak transport pianin Wrocław. Zapewniamy bezpieczeństwo każdej zawierzonej nam rzeczy oraz jej stosowne zapakowanie na okres podróży. Na stronie dalsze warunki współpracy.


Przeprowadzki - usługi transportowe: przewóz pianin, przeprowadzki firm

Wykonujemy przeprowadzki firm, biur, mieszkań, przewóz pianin, sejfów, maszyn, kas pancernych. Transport to nasza specjalność: transport pianin i innych trudnych przedmiotów. Warszawa, a w razie potrzeby cała Polska.