Katalog stron ABIX

Strona - Parkhotel Pruhonice Praga

Oferujemy wygodne zakwaterowanie. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy nieopodal Pragi przy autostradzie D1 Praga - Brno – Wiedeń, tylko kilka minut samochodem od centrum stolicy, w zasięgu praskiej komunikacji miejskiej, kierunek: Průhonice - Čestlice - Benice - Říčany u Prahy - Jažlovice - Modletice - Nupaky.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Praga

Twoja Praga Praski Portal Informacyjno-Ogłoszeniowym. Praga często pomijana w przewodnikach, naszym zdaniem zasługuje na uwagę. Dziś jest to właściwie jedyna ocalała XIX-wieczna dzielnica Warszawy. Dopiero przez kilkunastu laty odktyto jej urodę. Praga zaczęła się zmieniać. Jednak upłynie jeszcze wiele wody zaniam stanię się naprawdę piękna. Już dziś możesz odkryć jej dawno i obecniepiękna dzieki naszej stroie internetowej


Wycieczki Praga

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wyprawy do Pragi. Na naszej stronie znajduje się szczegółowa propozycja wycieczek po Pradze, które są tworzone dla małych grup. W czasie trwania naszej wycieczki zdążysz zwiedzić takie miejsca jak Stare Miasto, ciemne wody Wełtawy czy też katedrę św. Wita oraz jedno z charakterystycznych miejsc Pragi - Most Karola. Miasto to jest naprawdę niezwykłe, co potwierdza wielu turystów odwiedzających to miasto. Nie zastanawiaj się tylko już dzisiaj zaplanuj swoją wyprawę do "miasta stu wież". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą witrynę, gdzie poznasz szczegóły oferowanych przez nas wycieczek do Pragi.


noclegi Praga

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi ofertami noclegów w czeskiej Pradze. Na naszej witrynie znajdą Państwo wszystko co może zaoferować czeska stolica. Mamy do wyboru wszystkie rodzaje noclegów, dzięki czemu każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie i swoich bliskich. Nie czekaj zajrzyj na naszą stronę www.


skup złomu Łuków, Warszawa (Praga, Grochów, Gocławek)

BRAND - METAL Skup złomu metali kolorowych. Skupujemy: miedź, aluminium, puszki, mosiądz, cynk, znal, ołów. Siedziba - Łuków, Warszawa - Grochów, Gocławek