Katalog stron ABIX

Strona - Niekonwencjonalny obóz młodzieżowy FLO[ł]W

Stowarzyszenie Wszechstronnego Rozwoju "Puenta" zaprasza na niekonwencjonalny obóz FLO[ł]W dla młodzieży w wieku 14-18, który odbędzie się 2-15 lipca 2009 w rejonie Suwalszczyzny (Suwalski Park Krajobrazowy, Puszcza Augustowska). Program obejmuje m.in.: rajd rowerowy niejednodniowy, spływ kajakowy Czarną Hańczą, leśne noclegi w namiotach, gry terenowe, i inne atrakcje. Kadra gwarantuje świetną atmosferę podczas trwania obozu. Puenta od 2004 roku zajmuje się pozytywnym aktywizowaniem ludzi. (więcej o przeprowadzonych i aktualnych projektach na http://www.puenta.org.pl) pytania/zgłoszenia należy kierować na adres: jaroslaw.szablewski@puenta.org.pl lub pod numerem telefonu: 697 402 362

  • Link do strony: www.puenta.org.pl
  • Data dodania: 2009-06-10 20:00:56
  • Ilość odsłon: 694

Wpisy o zbliżonej tematyce

URWIS Polski sklep dziecięco-młodzieżowy

Szeroki asortyment towarów pozwala dokonać właściwego wyboru.Mocno wyselekcjonowane pozycje towarowe dają Państwu pewność,że zakupiony towar będzie spełniał Państwa oczekiwania.W ofercie posiadamy wszystko co potrzebne dla niemowlaków oraz dzieci i młodzieży.Mamy w ciąży też się u nas ubiorą ;))A przy okazji zakupią ładny,funkcjonalny wózek oraz bezpieczny fotelik samochodowy.Bo o łóżeczku elegancko wystrojonym w pościel z wygodnym materacem nie musimy chyba wspominać... .Serdecznie zapraszamy!


Gaudeamus kurs wychowawców, obóz narciarski tramping

studenckie Biuro Turystyczne Gaudeamus zajmuje się organizacją obozów zimowych, wyjazdów sylwestrowych, kolonii, trampingów, rajdów i wycieczek.


Rejs żeglarski Obóz żeglarski - Malahat

Interesuje Cię obóz żeglarski na Mazurach? A może chcesz wynająć jacht by udać się w rejs żeglarski i spędzić aktywnie wakacje? Skorzystaj z oferty Malahat - organizacja rejsów i obozów żeglarskich.