Katalog stron ABIX

Strona - Nerwica

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO jest prywatną instytucją świadczącą profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną. Pomagamy w leczniu schorzeń tj: nerwica i depresja.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Psycholog Katowice - depresja, nerwica

Psycholodzy (Katowice, Sosnowiec) opisują swoją praktykę. Strona poświęcona leczeniu zaburzeń nerwicowych i depresji. Oferta profesjonalnej psychoterapii i pomocy psychologicznej. Informacje poświęcone specyfice leczenia zaburzeń psychicznych miedzy innymi depresji, nerwicy, anoreksji i bulimii i metodom ich leczenia takim jak psychoterapia, pomoc psychologiczna i fototerapia. Informacje jak działa stres, jakie są konsekwencje działanie długotrwałego stresu.


Nerwica lękowa - W objęciach lęku

Nerwica lękowa – W objęciach lęku jest to blog poświęcony mojej przypadłości, z którą zmagam się już od kilku lat. Opisuję tutaj moje codzienne zmagania z lękiem, który towarzyszy mi na co dzień i często wyznacza mi rytm życia. Znajdziecie tutaj różne sposoby na pokonanie nerwicy lękowej, które osobiście sprawdziłem albo zamierzam sprawdzić w najbliższym czasie, wszystko zależy od tego jak się ułożą nasze stosunki. Piszę „nasze” ponieważ ta choroba towarzyszy mi w każdym niemal aspekcie życia i nie chce dać o sobie zapomnieć na dłuższą chwilę. Bloga traktuję również terapeutycznie gdyż potrzebuję z siebie wyrzucić negatywne emocje, po prostu się wygadać. A jest naprawdę o czym mówić… Zapraszam do lektury.