Katalog stron ABIX

Strona - Paged Sklejka - Okleina płaskoskrawana Sklejki foliowane

Firma Paged Sklejka oferuje sklejki foliowane, sklejka szkutnicza, okleina naturalna, fornir, sklejka antypoślizgowa, sklejka boazeryjna, płyty fornirowane, płyta stolarska oraz okleina płaskoskrawana.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Sklejka, sklejki

Jeśli pracują Państwo w branży budowlanej, transportowej lub opakowaniowej, nasza propozycja może być dla Państwa bardzo interesująca. Oferujemy bowiem bogaty wybór sklejek. Nasza oferta to sklejka antypoślizgowa, sklejka profilowana, wodoodporna, suchotrwała, itd. Nasze produkty wykorzystywane są między innymi do szalunków, rusztowań, elementów ścian i podłóg. Przechodząc na naszą stronę, dowiesz się na ten temat dużo więcej. Sprawdź już teraz co powinieneś wiedzieć!


Sklejki

Firma Zagłoba posiada własną siedzibę m.in. w Dębe Wielkie. Proponujemy wysokiej jakości sklejki z drewna egzotycznego. Wyposażamy producentów mebli i stolarki budowlanej w wytrzymałe i bezproblemowe w obróbce materiały. Naszymi walorami są: długa praktyka, znajomość branży oraz własne środki transportu. W asortymencie firmy znajdują się również okleiny naturalne, a także okleiny modyfikowane i deski tarasowe. Realizujemy również profesjonalną usługę - fornirowanie płyt.


Sklejka

Firma Diam-Pol zaopatruje w maszyny budowlane i elektronarzędzia. Świadczy wynajem maszyn budowlanych, serwis maszyn budowlanych, regeneracja wierteł oraz usługi wiertnicą diamentową. Zajmuje się sprzedażą elektronarzędzi Milwaukee, maszyn budowlanych Husqvarna, techniki diamentowej, nagrzewnic Master, techniki budowlanej, a także materiałów budowlanych. Od chwili wypożyczenia maszyny poprzez zaopatrzenie jej w właściwy profesjonalny osprzęt, aż do mobilnego serwisu i opieki w miejscu jej funkcjonowania firma zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę.


Sklejka

Drewspan jest firmą produkcyjną, która od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkowaniu sklejki. Firma istnieje od 15 lat. Dzięki wprowadzanym nowościom w produkcji oferta produkcyjna firmy jest nieustannie rozbudowywana. Drewspan wykonuje także gotowe meble z produkowanych przez siebie elementów. Z oferty firmy Drewspan od wielu lat korzysta branża meblowa. Spółka bazuje na własnych projektach, jak również realizuje indywidualne zamówienia Klientów.


Sklejka Firma Handlowa Smętek

Firma SMĘTEK jest wiodącym importerem sklejki brzozowej w Polsce. Na rynku materiałów drewnopochodnych jest obecna od 1990 roku. Od początku działalności ściśle współpracuje z łotewskim koncernem Latvijas Finieris, światowym liderem w produkcji sklejki brzozowej, którego jest wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce. Firma współpracuje również z innymi czołowymi producentami sklejki z Rosji, Łotwy, Estonii, Litwy i Chin. Bogate doświadczenie oraz staranny dobór dostawców gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów i atrakcyjne ceny. Rozbudowana sieć dystrybucji, oddziały w: Gdańsku, Włocławku, Katowicach i Warszawie, zapewnia utrzymanie płynności dostaw w dowolne miejsce w kraju i za granicą.


BIAFORM S.A. - Producent sklejek. Sklejka z drewna liściastego.

Biaform - Producent sklejek. Producent sklejek SUCHOTRWAŁYCH i WODOODPORNYCH ogólnego przeznaczenia oraz specjalistycznych tj. SZALUNKOWYCH - stosowanych do deskowań wielokrotnego użytku, jako plyty wymienne do form szalunkowych; ANTYPOŚLIZGOWYCH - stosowanych przy budowie pomostów, rusztowań, podestów komunikacyjnych.


Agencja Reklamowa KABO - sklejka, tektura falista, gadżety reklamowe

Strona agencji reklamy KABO - producenta reklam i gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty i materiały jak: sklejka, tektura falista, gadżety reklamowe, odzież robocza, standy i wiele innych. Zapraszamy.