Katalog stron ABIX

Strona - SOLBET - Ściana jednowarstwowa z bloczków, gazobeton

Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Pordukuje także stropy gęstożebrowe TERIVA, system dociepleń SOLBET.

  • Link do strony: www.solbet.pl
  • Data dodania: 2005-11-18 21:12:33
  • Ilość odsłon: 1154

Wpisy o zbliżonej tematyce

Gazobeton Termalica

Firma Bruk-bet jako czołowy producent wyrobów budowlanych w swojej ofercie posiada, bogatą ofertę na materiały budowlane Termalica takie jak: gazobeton, stropy, pustaki, nadproża. Materiały te idealnie nadają się do wznoszenia ścian oraz budowli wszelkiego rodzaju. Główną ich zaletą jest niska cena.


PREFAGBUD Producent bloczków

Przedsiębiorstwo PREFAGBUD to niezaprzeczalny lider w branży budowniczej. Powstało 26 lat temu i przez cały czas swojej działalności zdobyło ogromne doświadczenie i wyrobiło sobie stabilną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji stropów Teriva, a także pustaków do stropów i wiele innych niezbędnych produktów budowlanych. Lata 90-te, w których nastąpił dynamiczny rozwój firmy, zakupione zostały najnowsze technologicznie maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które dały możliwość wykluczenie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób ulepszyło jakość oraz wskaźniki ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym samym czasie rozpoczęto też produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, produkowanych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty posiadają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B. Więcej szczegółowych informacji na stronie: