Katalog stron ABIX

Strona - Regulator temperatury

Regulator temperatury, zarówno jako prosty regulator temperatury typu ON/OFF jak i rozbudowane, wielokanałowe układy regulacji z automatycznym dostrajaniem, technologią Fuzzy, kontrolą grzania i chłodzenia. Rozbudowany procesowy regulator temperatury ma budowę modułową.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Regulator temperatury

APAR producent i dystrybutor: regulatory temperatury, regulatory wilgotności, przetworniki temperatury, przetworniki wilgotności, czujniki temperatury, sterowniki PLC, sterowniki chłodnicze. Uzupełnieniem oferty są termostaty, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki temperatury, testery grubości lakieru. Importujemy również obudowy, złącza, przełączniki, gniazda bezpiecznikowe firm: Mulitibox, PTR, Italtronic, Stelvio, KM, Hartmann, Gainta, Abtech. Na rynku od 1985r.


Kontrola temperatury

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób i firm czynnie biorących udział w badaniach klinicznych, choć nie tylko.Oferujemy profesjonalny i bezpieczny transport materiałów laboratoryjnych i biologicznych w szerokuim zakresie temperatur.


Rejestrator temperatury

Podstawą naszej oferty jest produkcja urządzeń do kontroli i pomiaru temperatury, wilgotności i ciśnienia takich jak regulatory, przetworniki, rejestratory i czujniki. Szczególnie godne polecenia są mikroprocesorowe mierniki i regulatory temperatury z uniwersalnym wejściem temperaturowym i analogowym oraz przetworniki temperatury na szynę DIN. Przyrządy te wyróżniają się odpornością na zakłócenia i wysoką dokładnością oraz intuicyjnym interfejsem, zachowując przy tym bardzo niski poziom cen.


przetworniki temperatury

W roku 1988 firma CZAKI THERMO-PRODUCT przeniosła się do nowej, siedziby w Raszynie, która w 1992 roku została rozbudowana o nowe pomieszczenia produkcyjne, magazynowe i socjalne. Na wyposażenie firmy zakupiono szereg nowoczesnych urządzeń technicznych i technologicznych w tym między innymi urządzenia do mikrospawania laserowego i mikroplazmowego oraz linie automatycznego montażu podzespołów elektronicznych w technologii montażu powierzchniowego. Wydział obróbki mechanicznej został wyposażony w nowoczesne sterowane numerycznie maszyny do obróbki skrawaniem. Laboratorium pomiarowe wyposażono w wysokiej klasy sprzęt kontrolno-pomiarowy i kalibracyjny.


Pomiar temperatury

Producent urządzeń pomiarowych Cooler proponuje jedne z najnowocześniejszych rozwiązań w obszaru pomiaru a także regulacji temperatury. Oferta producenta to regulatory temperatury, które są montowane na 3 różne sposoby: szynowo, hermetycznie oraz tablicowo. Tegoż rodzaju aparatura pomiarowa znajduje swoje szerokie zastosowanie w niemal każdej dziedzinie przemysłu m.in.: spożywczej, medycznej, metalowej, AGD i wielu, wielu innych. Zapraszamy.