Katalog stron ABIX

Strona - Krav maga

Krav maga - kluby w Warszawie, zapisy do nowych sekcji. Sporty i sztuki walki - krav maga. Sekcja kravmaga zaprasza. Krav maga to najskuteczniejsza forma samoobrony.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Krav maga warszawa

Zapraszamy do sekcji krav maga w Warszawie. Krav Maga to izraelski system walki wręcz, jest idealny zarówno dla kobiet i mężczyzn. Nasze sekcje znajdują się w całej Warszawie. Treningi prowadzą wyszkoleni instruktorzy krav maga.


Krav Maga Bielany

Defense Line to nie tylko fitness i nie tylko samoobrona. Klub zrzesza osób dzielących podobną filozofię życia, w której nie ma miejsca na „nie mogę”. Wiara we osobiste sposobów połączona z realnym dążeniem do realizacji indywidualnych celów łączy wszystkich klubowiczów. Za pomocą witryny można zapisywać się na specjalne szkolenia samoobrony, a oprócz tego na seminaria, gdzie wymienia się doświadczenia miedzy klubowiczami.


krav maga,thai-boxing,grappling

Warszawa-Marek Gozdecki: KRAV MAGA-izraelski system samoobrony, THAI-BOXING, GRAPPLING-walka w zwarciu i w parterze


KRAV MAGA - Centrum Gdańsk, Zapisy

Strona gdańskiej sekcji Krav Maga IKMF - KRAVER EXTREME . Krav maga - kluby w Gdańsku. Izraelska sztuka walki krav maga Gdańsk. Sporty i sztuki walki w Gdańsku. Kravmaga - Gdańsk, nowe sekcje: początkujący, grupy dla początkujących. Sekcja krav maga zaprasza.krav maga,kravmaga,krawmaga


Krav Maga WKMF Polska - serwis informacyjny.

Krav Maga WKMF Polska. Oficjalny serwis informacyjny World Krav Maga Federation Polska. Grzegorz Adamczyk - Oficjalny przedstawiciel Krav Maga WKMF Polska.


Krav Maga IKMF - sekcja Kraver Extreme Gdańsk

Strona gdańskiej sekcji Krav Maga KRAVER EXTREME, prowadzonej przez licencjonowanego instruktora Instytutu Krav Maga Polska - Rafała Białowąsa. Krav maga to izraelski system samoobrony. Kravmaga to skuteczna i nowoczesna samoobrona. Obrony przed duszeniami, uderzeniami,nożem, pałką, walka w tłumie. Organizujemy szkolenia specjalistyczne z zakresu samoobrony i walki wręcz dla osób i firm.


MAGA klipsownice, maszyny masarskie

MAGA klipsownice, maszyny masarskie - producent urządzeń dla przemysłu spożywczego.