Katalog stron ABIX

Strona - Cytaty.pl - cytaty, przysłowia, aforyzmy

Serwis Cytaty.pl to największy internetowy zbiór obejmujący cytaty, przysłowia, sentencje, aforyzmy złote myśli z całego świata

  • Link do strony: www.cytaty.pl
  • Data dodania: 2005-11-07 17:56:04
  • Ilość odsłon: 1621

Wpisy o zbliżonej tematyce

Cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje, złote myśli

Serwis Cytaty.pl to największy internetowy zbiór obejmujący cytaty, przysłowia, sentencje, aforyzmy złote myśli z całego świata


Aforyzmy, sentencje, cytaty - biografie

Kolekcja cytatów, aforyzmów i sentencji... - po prostu wyjątkowych myśli niezwykłych ludzi. Na bieżąco uaktualniana.


DobreCytaty - cytaty, przysłowia, sentencje łacińskie.

Zdobywajcie cenna wiedzę od innych, oni już swoje przeżyli i osiągnęli wiele. Na stronie znajdziecie tylko najlepsze cytaty, staranie dobrane, które przeszły weryfikacje naszych administratorów. Wejdźcie, bo warto!


Kretyn.com - śmieszne cytaty

Śmieszne cytaty z rozmów przeprowadzanych przez Internet. Teksty z GG, czatów, IRC'a oraz innych komunikatorów.


Cytaty na ścianę - NaklejkiDekoracyjne.com

Dla osób zaciekawionych naklejkami dekoracyjnymi mamy naprawdę niezmiernie dobrze przygotowane propozycje. Staramy się wprowadzać do oferty wyłącznie dobrze wykonane naklejki, które są nadrukowane na specjalną folię i dzięki temu prezentują się niebywale. Dbamy naturalnie o jakość naklejek i ich wytrzymałość jak i też o te kwestie, które będą bezpośrednio powiązane ze sposobem ich realizacji. Chcemy, by każdy nasz klient mógł oczekiwać poprawnie przygotowanej oferty, spośród której będzie w stanie coś stosownego dla siebie wyłonić. Dodatkowo staramy się udoskonalać nasz sprzęt, którym nadruki na naklejkach będzie się wykonywać.


Enjoy.one.pl - Cytaty, IRC, śmieszne

Śmieszne cytaty pochodzące z różnych komunikatorów i sieci. Od niedawna także dostępna jest baza dowcipów.


Zlotemysli.biz - cytaty, maksymy, sentencje

Lubisz aforyzmy, maksymy i sentencje sławnych ludzi? Na naszej stronie złote myśli przedstawione są w postaci obrazkowej dzięki czemu są bardziej atrakcyjne. Na stronie znajdują się tylko wyszukane i życiowe cytaty. W chwilach zwątpienia przywrócą ci wiarę w ludzi i w otaczający cię świat. Zachęcamy do poznania znanych cytatów wielkich ludzi z kategorii miłość, filozofia czy motywacja.


FILMOWO.Net: Serwis filmowy :: filmy, muzyka filmowa :: cytaty filmowe

W Serwisie Filmowo znajdziesz recenzje, artykuły, biografie ludzi kina, kultowe cytaty, dział poświęcony postaciom filmowym i muzyce filmowej. Wszystko to stara się łączyć wiedza, dokładna analiza i rzetelna krytyka.


Przysłowia

Serwis www.e-przyslowia.pl to olbrzymia baza zawierająca przysłowia, aforyzmy i cytaty. Takie sentencje wyśmienicie sprawdzą się na różnego rodzaju wpisy do pamiętnika lub też opisy komunikatorów. Serwis posiada całą bazę przysłów uszeregowaną alfabetycznie, dzięki czemu znalezienie interesującego nas przysłowia jest łatwe. Portal przyda się osobom do rozwiązywania krzyżówek a także przygotowującym się do konkursów humanistycznych. Strona jest stale ulepszana. Użytkownicy będą także mieli możliwość rozwijania serwisu, poprzez dodawanie własnych przysłów, aforyzmów i sentencji. Oferowane treści pozwalają na odświeżenie sobie najpiękniejszych przysłów. Pozwala to także powiększenie naszego słownictwa.


Aforyzmy

Cytaty Aforyzmy Przysłowia


Joanna i jej aforyzmy

Najciekawsze aforyzmy Joanny, niespełnionej poetki :-)