Katalog stron ABIX

Strona - Nieruchomość komercyjna

Powierzchnia magazynowa, magazyn o powierzchni ok 800m2, przyległe biura o pow. 170 m2. Lokalizacja: Szczecinek - woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość komercyjna przy trasie krajowej nr11 Poznań-Koszalin. Sprzedaż nieruchomości na magazyn, hale i biura.

Wpisy o zbliżonej tematyce

SPRZEDAM DZIAŁKĘ KOMERCYJNĄ w LUBANIU

Sprzedam działkę komercyjną w Lubaniu przy ul. Rzemieślniczej, wszystkie media, blisko centrum, przy trasie na bolesławiec, 22 000 zł, tel 0512 48 20 10


nieruchomośc Płock

Rynek nieruchomości Płock nieustannie kwitnie. Na rynku nieruchomości liczy się głównie zlokalizowanie, a oprócz tego cena w wyniku czego, najdroższe najbardziej komfortowe mieszkania, czy apartamenty powstają głównie w najlepszych okolicach, głównie w centrum miasta, gdzie prawie każdy woli mieszkać i jest gotów, za to dość dużo zapłacić. Z kolei tańsze mieszkania są budowane tam, gdzie ceny obszaru inwestycyjnego są niższe, w ogromnej liczbie przypadków już wręcz na obrzeżach miast. Jednak każda nieruchomość znajdzie w końcu własnego nabywcę - chętnych nie brakuje.


Nieruchomość gruntowa

?Audyt finansowy oznacza szczegółową ocenę sprawozdań finansowych i budżetowych zgodnie ze standardami rewizji finansowej. Funkcje prawa są to występujące z uwagi na istniejące normy prawne zmiany zachowania podmiotów społecznych oraz wynikające z tego skutki faktyczne. Każdorazowe sprawdzanie zdolności kredytowej klienta, a także wyliczanie oprocentowania to symulacja kredytu. Zakładanie spółek łączy się z wieloma formalnościami, przede wszystkim zakładana spółka musi zostać zarejestrowana w KRS albo EDG. Różnica pomiędzy kapitałem stałym a majątkiem stałym to kapitał obrotowy.


Marcin Łukaszewicz - fotografia artystyczna i komercyjna

Fotografia artystyczna i komercyjna, czarno-biała i cyfrowa. Studio fotograficzne, fotografia reklamowa, fotografia ślubna.


Pałac na sprzedaż, nieruchomość zabytkowa

Zespół pałacowo-parkowy w Siarach k. Gorlic. Posiadłość usytuowana jest w południowo - wschodniej części Polski w odległości 135 km od Krakowa oraz 4 km od centrum miasta Gorlice.