Katalog stron ABIX

Strona - Biofeedback EEG

Neurofeedback (biofeedback EEG) uczy lepszej koncentracji i uwagi, relaksu i odporności na stres, wspomaga medytację. Przenośne urządzenia Neurobit służą do samodzielnego treningu neurofeedbacku.

Wpisy o zbliżonej tematyce

EEG Biofeedback Łódź

ABM Med stosuje nieinwazyjną terapię prowadzącą do rozwoju umysłowego mózgu. Technologia jaką używamy uczy umiejętności panowania nad organizmem i świadomego nim sterowania. Metoda EEG Biofeedback, jaką wykorzystujemy, wpływa na plastyczność umysłu i jego naturalną zdolność do zmian. Niektóre z korzyści terapii EEG Biofeedback: wspomaga koncentracje i podtrzymuje uwagę,przyspiesza i zwiększa szybkość przetwarzania danych przez mózg,uczy panowania nad stresem,zwiększa twórcze myślenie,uczy szybkiego podejmowania decyzji.


EEG Biofeedback Warszawa

EEG Biofeedback poprawia koncentrację, szybkość myślenia, pamięć, przyswajanie materiału przed egzaminami, a także organizację pracy, jej właściwe planowanie, uczy relaksacji i wewnętrznego wyciszenia. EEG Biofeedback„ to połączenie słów EEG (skrót od ElektroEncefaloGrafia), Bio (od biologiczny) i feedback (ang. sprzężenie zwrotne). „Biofeedback” dosłownie oznacza: „biologiczne sprzężenie zwrotne”, a „EEG Biofeedback” - dostarczanie trenującemu informacji zwrotnej o zmianach stanu fizjologicznego mózgu. Dzięki tej informacji zwrotnej trenujący może nauczyć się świadomie zmieniać wzorce funkcjonowania mózgu. W treningu EEG Biofeedback wykorzystuje się to, że mózg w ramach swojej aktywności wytwarza fale, które są rejestrowane przez aparat EEG. Parametry tych fal są charakterystyczne dla rożnych rodzajów aktywności mózgu. Kiedy jesteśmy głęboko zrelaksowani mózg wytwarza fale alfa (o częstotliwości 8-12 Hz), w trakcie skupienia i koncentracji – fale beta (15-20 Hz), rozdrażnieni i zdenerwowani emitujemy fale o wyższych częstotliwościach (20-35 Hz).


Biofeedback EEG Wrocław

Zapraszamy na stronę wrocławskiego gabinetu neurologicznego, na której dowiecie się Państwo jak skutecznie walczyć ze stresem. Oferta gabinetu to trening przy pomocy Biofeedback EEG , który prowadzi do optymalizacji pracy mózgu i pogodzenia relaksu z pełną koncentracją. Po więcej informacji zapraszamy na stronę!


NeuroMaster - Podlaskie Centrum Neurofizjologii i Biofeedback

Na pewno rozwijanie mózgu jest tym, na czym będzie zależało niejednej osobie. Dlatego też, trzeba się cieszyć z tego, iż treningi biofeedback będzie można rozpocząć w wielu miejscach. Szeroki wybór zawsze daje przecież możliwość skorzystania z usług takiej placówki, jaka rzeczywiście jest najlepsza. Nie ma żadnych wątpliwości, co do tego, że zawsze będzie warto szukać informacji o placówkach, w jakich można odbyć taki trening. W sieci takich wiadomości nie brakuje. Będzie się można dowiedzieć na przykład tego, iż warto wybrać się na biofeedback białystok. Każda osoba, jaka się na to zdecyduje powinna być zadowolona, a zatem, na pewno dobrze brać pod uwagę rozpoczęcie takich treningów właśnie w placówce działającej w Białymstoku. Z pełnym przekonaniem można tutaj powiedzieć, iż placówek, w jakich wykonać można badanie eeg też nie będzie brakowało, a zatem, z tym też nikt nie będzie miał większych problemów. Trzeba się z tego cieszyć. Podczas takiego badania będzie się przecież można naprawdę wiele dowiedzieć, o co warto jest zadbać.


EEG

Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna, ADHD i dysleksja u dzieci i młodzieży. EEG - Biofeedback, terapia indywidualna i grupowa.


EEG Biofeedbeck Grodzisk Mazowiecki

EEG Biofeedback to nowa, skuteczna metoda terapeutyczna zwiększająca efektywność funkcjonowania naszego mózgu. Jest polecana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki niej dzieci są bardziej cierpliwe, mniej impulsywne i łatwiej się koncentrują, z chęcią zabierają się do pracy, są bardziej zmotywowane, szybciej pracują na lekcji i na sprawdzianach, lepiej panują nad emocjami, są bardziej odporne na stres, słuchają z większą uwagą i lepiej rozumieją polecenia, są bardziej pewne siebie. Zapraszamy do naszego gabinetu EEG Biofeedbeck w Grodzisku Mazowieckim.


Centrum7 w Łodzi-akupunktura,eeg,cellulit,migreny

Nasz gabinet zajmuję się medycyną estetyczną i naturalną. Tutaj można dokonać zabiegów akupunktury, w celu zgubienia nadwagi, usunięcia dokuczliwych migren. Specjalizujemy się w zabiegach eeg. Wiemy, że celem każdego z nas jest zatrzymać, i jak najdłużej pielęgnować urodę i witalność. Dodatkowo proponujemy Państwu zabiegi kosmetyczne z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, paznokci i stóp, jak również zabiegi z zakresu medycyny naturalnej, która równoważy energię życiową, dzięki czemu minimalizujemy poziom stresu i napięcia w ciele, a w efekcie odzyskujemy naturalną radość z życia. Możliwe są także spotkania z psychologiem, wedle zasady w zdrowym ciele-zdrowy duch.


Sorimex - sprzęt medyczny, odzież medyczna, sprzęt diagnostyczny, elektrody EKG, elektrody EEG

Sorimex - Zaopatrujemy jednostki służby zdrowia w wysokiej jakości materiały i sprzęt medyczny. Oferujemy papiery rejestracyjne firmy Pirrone & Co oraz rękawice lateksowe Master Glove, sprzęt medyczny najbardziej uznanych producentów. Jesteśmy producentem: elektrod EKG i EEG, przewodów i osprzętu do aparatury medycznej. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.