Katalog stron ABIX

Strona - Paso Trading - tampony DONNA, wata.

Paso-Trading to dystrybutor materiałów marki Paso. Oferujemy materiały opatrunkowe i higieniczne takie jak: tampony, bandaże, wata opatrunkowa i kosmetyczna, opaski dziane i opaski elastyczne.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Idea Donna obuwie włoskie szeroki wybór

Szeroki wybór obuwia włoskiego dla pań! Naszym klientkom oferujemy szeroką gamę wzornictwa we wszelkiego rodzaju kolorystyce. Aby zadowolić każdego klienta proponujemy zarówno obuwie o bardzo niskiej lub wysokiej numeracji, wysokim oraz niskim podbiciu, wszelkiego rodzaju tęgości oraz tzw. obuwie lecznicze.


cukrowa wata maszyna do waty cukrowej popcorn patyki

cukrowa wata kolorowa, wielkość waty nieograniczona, maszyna do waty cukrowej dmucha watę szalem w górę, bardzo szybka maszynka, niesamowicie wydajna, ekonomiczna, stworzona do zarabiania, do pracy ciągłej, bardzo mało zużywa prądu 12V/220V i gazu z butli. Składa się i rozkłada w ciągu 2 minut. Wszystkie elementy na wcisk i zacisk, czyli bez użycia śrub i śrubokrętów. Piękny nowoczesny wygląd w kolorze srebra. Maszyna do waty cukrowej błyszczy, osłona jest lustrzana lub przezroczysta - to do wyboru. Na tej maszynce można kręcić watę z odległości, tzn. odchodząc od niej nawet na 10 metrów. Wata cukrowa pójdzie za patykiem! Kolorowa wata cukrowa, bo z barwnikami spożywczymi i do tego w różnych smakach: toffee, cola, wanilia, kokos, kawa, czekolada, malina, jabłko, banan, cytryna, pomarańcza i tak 40 smaków. Serwis części zamiennych na wiele lat. Naprawiamy i modernizujemy inne modele maszyn do waty cukrowej. Proszę dzwonić i pytać o usługę naprawy, ulepszenia Państwa starej maszynki. Patyki do waty cukrowej w różnych cenach i gatunkach. Upust dla stałych klientów i od ilości. Barwniki i aromaty do waty. Maszyna do waty cukrowej LIDER2011 cena 1350 zł. Maszyna TURBO LIDER2011 cena 4.000 zł. Turbo sama nawija watę. Turbo ma zasyp 2 szklanek cukru na raz. W ramach zakupu urządzenia do wyrobu waty cukrowej dajemy GRATIS przeszkolenie z obsługi. Na telefon udzielamy rad naszym klientom. Proszę dzwonić na nr: 600-137-030. Proszę pisać SMS jeżeli telefon nie odbiera.


Poland For Trading

Firma Poland for Trading została założona w 1989 roku. Nasza działalność obejmuje handel hurtowy, import i eksport oraz funkcje pośrednika między firmami polskimi i zagranicznymi. Jesteśmy obecni zarówno na rynkach bliskiego wschodu jak i europejskich. Od początku działalności, obejmującej różne grupy towarowe nasza firma uzyskała trwałą pozycję na rynku, osiągając stały wzrost kapitału. Dzięki naszej solidności cieszymy się uznaniem naszych współpracowników.


Ponoka Trading Post

Witam w internetowym Sklepie Indiańskim. Tutaj możesz zaopatrzyć się w akcesoria do wyszywania koralikami, tworzenia oryginalnej biżuterii i ozdób indiańskich oraz stać się posiadaczem własnego Tipi. Zapraszam do zakupów


Orto Trading - sprzedaż materiałów do ortodoncji

Orto Trading - sprzedaż materiałów i akcesoriów do ortodoncji: aparaty ortodontyczne, sprzęt stomatologiczny, implanty ortodontyczne, akcesoria ortodontyczne, śruby ortodontyczne, aparaty językowe, aparaty estetyczne. Prowadzimy kursy ortodontyczne i szkolenia dla lekarzy. Jesteśmy z Państwem od ponad 13 lat, oferując najwyższej jakości materiały ortodontyczne - elementy aparatów ruchomych i stałych produkowane przez firmy z różnych stron świata. Przez wszystkie minione lata, staraliśmy się - jako handlowcy - sprostać Państwa wysokim wymaganiom. Ambicją Orto Trading było i jest zaopatrywanie Klientów w materiały najwyższej jakości, stąd współpraca z wiarygodnymi producentami, którzy - stale udoskonalając wytwarzane materiały - potrafią sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom Lekarzy.


ETK TRADING - zegarki Casio, Atlantic, Doxa, Roamer

Oferta sklepu www.zegarki.etk.com.pl to wyłącznie zegarki renomowanych szwajcarskich oraz japońskich producentów. Bardzo szeroka gama modeli - kompletne kolekcje, wysoka dostępność, szybka dostawa ,promocje, konkurencyjne ceny, wysokie rabaty sięgające 50% na zakupy w sklepie z ekskluzywną bielizną oraz gwarancje sięgające aż 6 lat to nasze główne atuty. Płatności za pobraniem, w formie przedpłaty, kartą kredytową. Zegarki wysyłamy również za granicę. ZAPRASZAMY do sklepu z zegarkami www.zegarki.etk.com.pl