Katalog Stron - ---------------------- Hydraulika siłowa, sprzęgła, elektrosprzęgła, pneumatyka
Katalog Stron / maszyny i urządzenia
Wpisy zawierające słowo maszyny i urządzenia3>
ASPOL - Maszyny i urządzenia dla drogownictwa i budownictwa
Polecamy maszyny drogowe i budowlane takie jak zagęszczarki gruntu, przecinarki drogowe stolikowe i przemysłowe, zacieraczki betonu, listwy wibracyjne, frezarki, szlifierki do betonu, ubijaki wibracyjne(stopy),walce drogowe i chodnikowe oraz wiertnice firm BELLE, DYNAPAC,DR.SCHULZE,NORTON CLIPPER,PROJECT LĘBORK. Narzędzia brukarskie-gilotyny, chwytaki do kostki i krawężników, wyciągacze kostki ,łomy ,młotki itp. .firm BAREL,JAZON. Narzędzia diamentowe, tarcze diamentowe do cięcia asfaltu, betonu, żelbetonu, kamieni naturalnych itp. wiertła koronowe do wiercenia w betonie, żelbetonie, asfalcie oraz inne narzędzia diamentowe firm DIAMOND,DR,SCHULZE,IN CORPORE,NORTON,TYROLIT. Silniki spalinowe benzynowe i diesla , pompy wodne, agregaty prądotwórcze firmy KAMA-KIPOR.
Wózki widłowe Techtrans Elbląg, przemysłowe wózki widłowe
Techtrans - przemysłowe wózki widłowe. Ponadto maszyny i urządzenia firm Honda, Karcher i Wacker - sprzedaż, serwis, leasing, raty. Polecamy wózki widłowe, doskonały serwis, a także szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych.
szło, konstrukcje szklane, neble ze szkła, szklana podłoga, okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe
Świat Szkła – miesięcznik dla profesjonalistów z branży szklarskiej i okiennej, jest publikowany w Polsce od 1996 roku. Ma nakład 4000 egzemplarzy, który rozprowadzany jest głównie przez prenumeratę oraz wysyłkę promocyjną. Poruszamy tematy produkcji, obróbki i dekoracji szkła oraz produkcji i montażu okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych i świetlików. Opisywane są również technologie, maszyny i urządzenia oraz chemikalia stosowane w przemyśle szklarsko-okiennym. Nasz miesięcznik jest obecny na spotkaniach architektów i projektantów, targach budowlanych i seminariach technicznych – organizowanych zarówno przez redakcję jak i zaprzyjaźnione firmy. Staramy się popularyzować nowoczesne produkty i technologie związane z branżą szklarską i okienną
Techtrans oferuje przemysłowe wózki widłowe, maszyny i urządzenia znanych marek takich jak Still, Honda, Karcher, Wacker. Proponujemy sprzedaż, serwis, leasing, raty.
chemia oraz maszyny i urzadzenia czyszcząco sprzątające
Firma handlowo-usługowa oferująca profesjonalną chemię do mycia oraz doczyszczania zarówno powierzchni płaskich ale też taborów samochodowych. Ponadto maszyny i urządzenia czyszcząco-sprzątające (myjki wysokociśnieniowe zimnowodne o gorącowodne, odkurzacze, cenralne systemy mycia).
Firma SOMIX - producent maszyn i urządzeń
Firma Somix producent maszyn i urządzeń. W naszej ofercie znajdują się takie maszyny jak: konfekcjonujące artykuły płynne oraz półpłynne, linie do produkcji wafli, żelek , pralin. Ponad to firma Somix produkuje projektuje i wykonuje maszyny i urządzenia pod zamówienie.
Firma Somix – maszyny konfekcjonujące, linie rozlewcze
Firma Somix producent maszyn i urządzeń. W naszej ofercie znajdują się takie maszyny jak: konfekcjonujące artykuły płynne oraz półpłynne, linie do produkcji wafli, żelek , pralin. Ponad to firma Somix produkuje projektuje i wykonuje maszyny i urządzenia pod zamówienie.
Projektujemy i wykonujemy maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego-przetwórczego.Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do transportu technologicznego, wstępnej obróbki owoców i warzyw, budowie linii technologicznych, urządzeń do sortowania, ważenia, mycia, rozdrabniania.
Leasing maszyn jest poradnikiem dla firm zainteresowanych rozpoczęciem inwestycji w maszyny i urządzenia.
SGB-TRANS-LEASING - Polskie Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o.
Leasing operacyjny i kapitałowy nowych i używanych przedmiotów: samochody i inne pojazdy, sprzęt biurowy, komputery, maszyny i urządzenia, sprzęt medyczny. Specjalność: małe i średnie przedsiębiorstwa. Sprzęt poleasingowy. Indywidualizacja oferty.
Axam Maszyny i Urządzenia dla budownictwa
Firma Axam zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm budowlanych w maszyny oraz wszelkie materiały eksploatacyjne znanych i renomowanych producentów. W ofercie: agregaty, prądotwórcze, belle, listwy, wibracyjne, maszyny, budowlane, młoty, piły, pompy, przecinarki, sprzęt, budowlany, sprzęt, drogowy, silniki, tarcze, diamentowe, ubijak, stopowy, ubijaki, wacker, walec, wibratory, pogrążalne, wiertnice, zacieraczki, zagęszczarki
Tworzywa INFO - branżowy serwis informacyjny. Maszyny i urządzenia, produkty z tworzyw sztucznych, prezentacje firm, bezpłatny katalog stron oraz konta www i e-mail, katalog tworzyw, katalog stali, edukacja, technika, normy oraz targi.
Ładowacze czołowe Prasy zwijające Owijarki bel : Metal-Fach
Firma produkująca maszyny i urządzenia rolnicze oraz kotły centralnego ogrzewania. Wszystkie produkty posiadają deklaracje zgodności. Przed dopuszczeniem ich do sprzedaży przechodzą dokładne testy techniczne i funkcjonalne. Maszyny i urządzenia dostępne są w sprzedaży na terenie całej Polski.
Maszyny i urządzenia spawalnicze
W ofercie urządzenia i materiały spawalnicze takich marek jak Lincoln-Electric, Bester, jak również usługi w zakresie badań materiałowych w ramach własnego laboratorium.
Firma REM-KON projektuje i wykonuje nietypowe maszyny i urządzenia, roboty i manipulatory, linie montażowe oraz transportery taśmowe. Urządzenia te produkjemy w opraciu o dokumentację własną bądź powierzoną nam przez klienta. Wszystkie produkty naszego przedsiębiorstwa produktowane są indywidualnie pod potrzeby klienta.


